This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

СВЯТО ПИСАНКИ

    Навесні відзначають найбільше християнське свято - Великдень.

   Особлива ж окраса Великодня – ошатні писанки, що є символом нового життя. Українці вірили, що вони захищають людину від усього злого, приносять добро, радість. От і Буська районна асоціація інвалідів також готується до Воскресіння Христового. Ми зібрали наших активних діточок і дорослих і писали писанки. (Майстер-клас провела Ляльович Мар’яна). Діти з інтересом наводили воском лінії, окрашували в кольорових фарбах і виходили гарні писанки. Недарма майстри говорять, що на тонкій шкарлупі яйця – цілий світ…  Також діти подивилися на майстерно вишиті роботи нашої активістки Асоціації інвалідів Роман Оксани. На закінчення дітей запросили до святкового столу.

    Організували і провели свято Голова БРАІ І РСКІ «Вікторія» Климус С.Я. і Наводілова Х.М.

 

     В п’ятницю, 15 березня, члени Буської районної асоціації інвалідів Львівської ОАІ СОІУ взяли участь у XIII Всеукраїнських театральних зустрічах «Червоноград скликає друзів». Метою цього заходу є привернути увагу суспільства до потреб неповносправних осіб та посприяти їх інтеграції в суспільство, розширити творчі зв’язки, взаємно збагатити досвід різних театральних колективів.

     Буську асоціацію інвалідів у Червонограді представляв колектив «Бусленята» з піснями «Одна калина» та «Смерека» керівник Андрій Коник. Учасники колективу: Обірик Софія та Вікторія, Вороновська Христина, Братаніч Люда, Наводілова Софія, Сурма Ярина, Дячок Марта.

     Керівника ансамблю та голову Буської РАІ було нагороджено грамотами. Під - час обідньої перерви учасників фестивалю пригощали смачним обідом в кафе «Сонечко» , а в кінці дійства всі отримали солодкі подарунки. 

  В неділю, 10 березня, Буська Районна асоціація інвалідів і Реабілітаційно-спортивний клуб інвалідів «Вікторія» організували та провели свято «Шевченкові дні!», присвячене 205-річниці великого Кобзаря. Урочистий захід розпочався із розповіді ведучої Христини Наводілової про життя і творчість великого сина нашого народу – Тараса Шевченка. Продовжили дійство, активні дітки асоціації інвалідів, які декламували поезії Кобзаря: Вікторія та Софія Обірик, Гутий Роман, Люда Братаніч, Олеся та Марта Дячок, Василь та Андрій Сіолковські,  Марічка Дячок, Яринка Сурма, Софія Наводілова. Милозвучні пісні на слова Шевченка заспівали учасники ансамблю «Бусленята » (художній керівник - Андрій Коник).
      Не обійшлося цього дня і без спортивних ігор, в яких взяли участь спортсмени Реабілітаційно-спортивного клубу інвалідів «Вікторія». На завершення всіх учасників запросили до святкового солодкого столу. Все дійство організовувала Голова БРАІ і РСКІ «Вікторія» Софія Климус.

   13 лютого Буська районна асоціація інвалідів Львівської обласної асоціації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» відсвяткувала День Валентина.  Свято розпочалося з розповіді ведучої  про життя  та діяльність Святого Валентина і виконання пісень для всіх присутніх від Федишин Богданки. Діти бавились  в  різноманітні  спортивні ігри та конкурси.  Кращий малюнок в розмальовці, танець з яблуками, надування кольорових кульок на швидкість, а також танець Кря-кря, який викликав   сміх у всіх присутніх .  Завершив свято конкурс  Мумія, де учасники із захватом обмотували один одного. Вкінці дійства всі учасники отримали подарунки та були запрошені  до солодкого столу.

     Керівники заходу голова Буської РАІ  Климус С.Я., художні керівники Коник А.І. та Наводілова Х.М.

 

У п’ятницю, 11 січня, колектив Буської районної асоціації інвалідів під керівництвом Климус С.Я. завітав з колядою до працівників райдержадміністрації, районної ради та голів місцевих рад.За чудові вітання та різдвяні пісні діти отримали щедру коляду від голови РДА Петра Мороза, голови районної ради Богдана Глови, Народного депутата України Михайла Бондаря, Буського міського голови Ростислава Сліпця, і інших. Наше невеличке театральне дійство зіграли діти, які завжди активні в Буській РАІ (Царі: Ростик Іващишин, Василь Падковський та Роман Гутий; Пастушки: Сіолковські Андрій та Василь; Ангелики: Обірик Вікторія та Софія і дівчатка, які колядували: Наводілова Софія, Ігнат Леся, Вороновська Христина, Сурма Ярина та Приступа Ірина) художній керівник Христина Наводілова, яка закінчила виступ віншуванням . Завітали з колядою в ПП «Заїжджий двір»,де пригостили дітей смачною піцою. Не залишили без уваги стареньких дідусів і бабусь, які перебувають в Територіальному центрі населення, де дітки їх привітали щедрою колядою. Вони дуже зраділи, із з сльозами на очах щиро дякували нам за коляду. (музичний керівник Коник Андрій). А ще 11 січня святкував свій ювілейний день народження наш спортсмен Фабіянський Василь, якого ми також привітали колядою. Буська районна асоціаціяінвалідів дуже дякує всім, хто прийняв наших дітей з колядою !!!

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123