This website works best with JavaScript enabled
26 листопада, в актовій залі Буської Музичної  школи відбувся районний фестиваль «Повір у себе», який об’єднав  людей з обмеженими можливостями в одну спільну сімю.
Цього року  Асоціація інвалідів району відзначає 25 річницю з дня свого заснування.
Відкрився фестиваль почалося  виконанням Державного Гімну України та гімну Буської районної асоціації інвалідів. З вітальними словами до присутніх членів асоціації та спортивного клубу «Вікторія», батьків, меценатів, бущан звернулися голова райдержадміністрації Петро Мороз та голова районної ради Богдан Глова, а також голова  Львівської обласної асоціації інвалідів Кіяновська Оксана Іванівна.  Керівники запевнили, що й надалі допомагатимуть та всіляко підтримуватимуть організацію, вручили Подяки голові Львівської обласної асоціації інвалідів Оксані Кіяновській та голові Асоціації інвалідів Буського району Софії Климус та інструктору з організаційних питань Мар’яні Ляльович.
Музику і вірші дарували всім присутні такі члени асоціація як,  Галина Бута, Обірик Софія, Мазур Олеся, Данчак Ганна, Сумик Марія, Омеляновський Дмитро,Сіолковський Василь,Іванів зоряна,Кучма Васелина,  Федишин Богданна, які співали, декламували вірші, за що й отримували щирі оплески від глядачів, грамоти та подарунки від керівництва Асоціації.
Не обійшлося й без знаних у районі та за його межами зіркових гостей фестивалю: народної дівочої вокальної формації «Надбужанки», танцювального колективу «Еврика» (керівник - Тетяна Новак), юної бузецької гімнастки Даринки Домбровської та заслуженої артистки  народного мистецтва Галини Міколяш.
Привітав Асоціацію з 25-річчям, поділився з присутніми своїми секретами успіху паралімпієць Антон Дацко. Саме асоціація, спортивний клуб «Вікторія» дали йому перший поштовх до занять спортом, а згодом до підкорення світових олімпійських вершин.
Підбиваючи підсумки фестивалю, голова Буської районної асоціації інвалідів Софія Климус вручила його учасникам грамоти і подарунки, а також подяки керівникам органів влади: Буській районній раді та адміністрації, буській міській раді львівській обласній асоціації інвалідів , благодійникам, усім тим, хто в міру своїх можливостей повсякчас допомагає організації та неповносправним.
Насамкінець усі учасники  з головами РДА і райради, керівником обласної організації інвалідів, меценатами вийшли на сцену та заспівали «Многая літа».
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123