This website works best with JavaScript enabled

    Члени Буської районної асоціації інвалідів та РСКІ «Вікторія» 15-20 липня 2019 року здійснили оздоровчо-пізнавальну поїздку до туристичного комплексу «У Мар’яни», що знаходиться  в місті Яремче, Івано-Франківської області.

       Учасники поїздки побували на екскурсії в Буковелі на канатній дорозі, де діти і дорослі із захопленням розглядали краєвиди гір. А також відвідали Яремчанський водоспад Пробій – каскадний водоспад в українських Карпатах на річці Прут. Висота падіння води 8 метрів, а над водоспадом побудований міст заввишки 20 метрів.

       Члени Буської РАІ та РСКІ мали можливість побачити старовині дерев’яні  церкви XVII-XVIII ст.:Михайлівська в селищі Дора, Святого Іоана в селищі Ямна. Побували у Великому Скиті Манявський, який розташований між схилами гір, вкритих вічнозеленими смереками, біля джерела з цілющою водою та мікрокліматом. Також мали можливість відвідати  монастир воздвиження чесного і животворчого хреста Господнього, де вже двічі з'являлася Пресвята Богородиця. Неподалік від храму стоїть хрест, який допомагає людям у їхніх недугах. У храмі є чудотворна ікона Пресвятої Богородиці «Ізбавлительниця від злих», писана на Афоні у 1788р. А також є ікона «Ігуменія Манявська», яка попереджала про лихоліття. Туристична фірма «Перлина Карпат» забезпечила наш маршрут екскурсоводом.

       Побували і в зоопарку з дикими звірами, де діти з цікавістю розглядали і годували тварин.

       А найцікавішим моментом подорожі стала поїздка грузовим автомобілем через ліс і річки до Манявського водоспаду, висота якого близько 20 метрів.   

      Неймовірні відчуття отримали, побувавши біля підніжжя гори Говерли, на скелі Довбуша і на горі Маковиця.

      Весь вільний час діти купалися в річці, займалися спортом.

      Колектив Буської асоціації інвалідів щиро дякує нашим благодійникам за підтримку.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123