This website works best with JavaScript enabled

30 липня 2019 р. в приміщенні Буської ДЮСШ відбулася ХVII-а районна Спартакіада осіб з інвалідністю Буського району, організована Буською районною асоціацією інвалідів та Реабілітаційно-спортивним клубом інвалідів «Вікторія». Спартакіада щороку проводиться з метою соціальної реабілітації цієї категорії осіб в суспільство, організації їх змістовного відпочинку та залучення до занять фізичною культурою і спортом, а також для виявлення кращих спортсменів до складу збірної команди району для участі в обласній Спартакіаді.
Розпочалося свято з виконання Гімну України і Пісні про Спорт (музичний керівник Андрій Коник). Наші діти декламували вірші для всіх присутніх, а Федишин Богданка заспівала дві милозвучні пісні про Україну.
На нашу Спартакіаду завітали поважні гості: голова Буської районної ради Глова Богдан Володимирович, заступник голови Буської районної держадміністрації Сай Тетяна Петрівна, а також заступник голови Буської районної ради Фурда Роман Ярославович, які привітали наших спортсменів і побажали їм спортивного завзяття і доброго настрою.
Голова Буської районної асоціації інвалідів Софія Климус привітала учасників заходу зі святом і побажала їм здоров’я і успіхів у змаганнях.
Змагання проводилися окремо серед жінок і чоловіків віком від 14 років і старші з таких видів спорту, як шашки, теніс, дартс, бочча . Судді змагань: Фабіянський Василь (головний суддя змагань) – бочча, теніс, Іванів Роман – шашки, Наводілова Христина - дартс. У правилах Спартакіади дозволяється одному учаснику брати участь лише в одному виді спорту і не більше.
Під час змагань, учасників активно підтримували їхні батьки і друзі. Юні спортовці вправно демонстрували свої сили у цих видах спорту. Діти асоціації та клубу були долучені до проведення рекреаційно-спортивних ігор. Всі учасники змагань отримали масу позитивних вражень, а переможці - свої нагороди. Отже, результати змагань.
Настільний теніс: 1 місце – Чучман Люба, 2 місце - Паньків Даніїла,
3 – місце – Дячок Олеся.
Шашки: жінки - 1 місце – Нагорна Ольга, 2 місце – Шишка Оксана, 3 місце – Пронозіна Світлана, чоловіки - 1 місце – Гутий Роман, 2 місце – Бабірецький Ігор, 3 місце – Федорак Андрій.
Дартс: 1 місце – Романюк Саша, 2 місце – Шишка Діана, 3 місце – Обірик Вікторія.
Бочча: - 1 місце – Вороновська Христина, 2 місце – Федишин Богданка.
Нагородження провели голова Буської районної асоціації інвалідів Софія Якимівна Климус, головний суддя змагань Василь Петрович Фабіянський, а також ведуча свята Христина Миронівна Наводілова. Вони вручили переможцям грамоти та грошові заохочення. Дітям, які брали участь в рекреаційно-спортивних іграх, були вручені грамоти, призи та солодощі.
На цій святковій ноті змагання закінчилися, а тим часом, збірна команда району розпочне підготовку до обласних змагань.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123