This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

Це довів британський художник Бенджамін Хуберт. Не нещодавньому тижні дизайну, який відбувся у Лондоні, створений ним інвалідний візок визнано найінноваційнішим проектом.
Цікаво, що на Design Week з'їхалися сотні дизайнерів та конструкторів з усієї Британії. Всі вони представляли на виставці свої оригінальні проекти, сподіваючись залучити інвесторів.
Інвалідний візок, що названий "GO" (в перекладі з англійської – йти) стало сенсацією в світі дизайну, оскільки зроблено не тільки зі смаком, але і з урахуванням всіх вимог людей з інвалідністю. Крісло виготовлене з використанням легких, але в той же час міцних матеріалів: пластику, алюмінію і шкіри.
Завдяки технологіям 3D-друку цей інвалідний візок виготовляється індивідуально для кожної людини.
Як повідомив Бенджамін Хуберт, він витратив на розробку крісла понад два роки. Час створення крісла за індивідуальним замовленням становитиме близько 2-х тижнів.
Підготувала Наталка ПАВУК

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123