This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

Напередодні Дня захисника України 11 жовтня Городоцька районна асоціація інвалідів, Товариство захисту дітей-інвалідів «Прометей», громадська організація «Апостольська чота» Церкви Благовіщення м. Городка за підтримки Городоцької райдержадміністрації відвідали з гуманітарною місією Військово-медичний клінічний центр Західного регіону (м. Львів). Хлопців, які виявили неабияку мужність, захищаючи нашу державу, а сьогодні змушені лікуватися після поранень, продемонстрували чудовий концерт, подарували близько півтора сотні цікавих книг, а також пригостили солодощами та фруктами.
Ініціатором цієї поїздки була голова Городоцької районної асоціації інвалідів Ольга Пуненкова. Саме вона згуртувала довкола себе небайдужих людей і приємно, що серед них так багато юних патріотів.
Як зауважив голова Городоцької райдержадміністрації Володимир Ременяк, діти з інвалідністю, які виступали перед військовими, «своїм прикладом мають запалити хлопців до життя».
І справді, у хол терапевтичного корпусу почали сходитися все більше і більше військових з того моменту, як пролунали перші звуки голосу Ані Сапаєвої. Дівчинка проникливо заспівала пісню «Дай Бог», розпочавши концертну програму. «Я бажаю вам здоров’я і нехай усі ваші мрії завжди здійснюються!» - побажала Аня. Їй аплодували гучно, ще дужче підтримавши композицію «Намалюю тобі зорі» у її ж виконанні.
Діти з «Апостольської чоти» (керівник організації – їмость Уляна Гриділь) були ведучими цього красивого концерту. Закарбувалося в пам’яті одне з їх багаточисельних побажань українським воїнам: «Нехай пісні, які звучать сьогодні, обеззброять наших ворогів». Не знаю, чи пісні могли би обеззброїти, але патріотизм найкращих українців дає нам змогу жити в незалежній державі. Багато патріотичних віршів линуло до присутніх. Часто вони зумовлювали скупу чоловічу сльозу поранених вояків.
Гучними оплесками підтримували також співаків Лілію Яценко, Діану Штурин, Тріо Кучерики, колектив родини Штуринів – усі вони, незважаючи на інвалідність, виступали з усмішкою на обличчі та щирістю в душі. У кожному виступі лейт-мотивом був патріотизм, любов до рідної землі, родини, країни.
На час виступу городоччан хол терапевтичного корпусу перетворився на сцену та глядацький зал, де виступали із запалом і так же із запалом аплодували.
Дітки із Товариства захисту дітей-інвалідів «Прометей» передали чудові малюнки, які Аня Сапаєва вручила нашим захисникам. Мабуть, це не перший такий дарунок пораненим військовим, однак те, як бережно вони до нього ставилися, свідчить про їхню безмежну любов до кожного, хто є українцем, і передусім, до майбутнього нашої держави – дітей.
Голова Городоцької райдержадміністрації Володимир Ременяк пообіцяв військовим хоч би раз на квартал приїздити до них із такими концертами. А ще – висловив велику подяку волонтерці Світлані Сидоренко. Адже саме вона підказала, що книги будуть чудовим подарунком для поранених вояків.
Так швидко минула понад годинна концертна програма. Хлопці, які лікуються у центрі, розійшлися палатами, а волонтери із Городоччини збиралися їхати додому. Серед них і десятирічний Іванко Кучеркевич, незрячий хлопчик із Городка. Він виступав перед українськими бійцями у складі Тріо Кучерики, виконуючи пісню «Україна – це ти». Познайомившись, запитую: «Ким хочеш бути, як виростеш?» Не задумуючись, Іванко відповів: «Співаком».
Допоки українські воїни стоять на захисті незалежності нашої країни, в цього хлопчини будуть усі можливості втілити свою мрію в життя. Бо ж кожен може і повинен вносити свою лепту в розквіт Батьківщини.
Наталка РЕПЕТА
Фото автора
Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123