This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

12 березня у м. Миколаїв голова Миколаївського осередку Львівської обласної асоціації Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» Михайло Васильович Бардин провів зустріч осіб з інвалідністю з представниками влади.

Подію розпочала голова Львівської обласної асоціації Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» Оксана Іванівна Кіяновська словами: «Сьогодні є кілька знаменних подій. Перша – це річниця дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Друга – початок періоду Великоднього посту. Це серйозний час, коли ми маємо заглибитись в себе: подумати про життя, про те хто ми в тому житті, як ми бачимо завтрашній день своїх дітей, що ми хочемо від Неба від Бога і що ми можемо йому дати. І третя подія – те що ми зібрались в переддень виборів. Адже влада, партнери та люди, які працюють в соціальних сферах з року в рік краще відчувають людей. Маємо зробити все для того, аби така тенденція залишилась».

Наступною слово взяла представниця пенсійного фонду. Вона розповіла про найбільш актуальне зараз питання підвищення пенсій. З її слів з 1 березня 2019 відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 року № 124 проводитиметься індексація пенсій. Для кожного пенсіонера розмір підвищення з 1 березня 2019 року буде визначатися в автоматизованому режимі окремо, в залежності від тривалості страхового стажу та індивідуального коефіцієнту заробітної плати з якого провадиться обчислення пенсії. За проведенням перерахунку не потрібно звертатися до органів Пенсійного фонду України, перерахунок буде проведено за матеріалами пенсійних справ.

Почуте викликало шквал емоцій та обговорень. Враховуючи численні скарги на низьку ефективність програми доступні ліки та несправедливе, на думку присутніх нарахування пенсій, Оксана Кіяновська запропонувала об’єднатися. «Справа в тому що по пенсіях ще ніхто пропозицій не давав, давайте об’єднаємося, створимо ініціативну групу, напишемо пропозиції та направимо до законотворця. В нас є проблема, тому мусимо йти в напрямку її вирішення» – зазначила Оксана Іванівна.

Про зміни у алгоритмах виплат субсидій розповіла представник соцзахисту. Вона наголосила, що з 1 січня 2019 року субсидії на оплату комуналки будуть надаватися українцям у грошовій формі. Механізм призначення субсидії залишається тим же, змінюється тільки алгоритм виплати субсидій. Присутні змогли отримати відповіді на хвилюючі для них запитання та отримати інформацію, яка буде необхідна у повсякденному житті.

На завершення зустрічі, повертаючись до річниці з народження Кобзаря, присутні змогли почути пісні та вірші, поглянути на вишиті бісером роботи у виконанні представників Миколаївського осередку ЛОА ВО СОІУ.

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123