This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

23.01.2020 р. відбулося засідання Ради ГО «Львівська обласна асоціація  ВО СОІУ» з таким порядком денним:

1.Про виведення зі складу та кооптування нових членів Ради та членів Президії Ради ГО ЛОА ВО СОІУ. Кіяновська  О.І. – голова ГО ЛОА ВО СОІУ

  1. 2. Про  роботу ГО«Львівська обласна асоціація  ВО СОІУ», її міських, районних асоціацій  і товариств осіб з інвалідністю  в 2019 році та напрямки діяльності на  2020 рік. Кіяновська О.І.- голова ГО ЛОА ВО СОІУ.
  2. 3. Про програму дій  ГО  ЛОА ВО СОІУ на 2020р. Кіяновська О.І. - голова  ГО ЛОА ВО СОІУ.
  3. 4. Про бюджетГО ЛОА ВО СОІУ на 2020рік. Кіяновська О.І.- голова ГО ЛОА ВО СОІУ.
  4. 5.Про проведення в 2020 році фінальних спортивних змагань осіб з інвалідністю Львівщини.

Любіжанін   В.Ю – В.О. начальника КЗ ЛРЦ «Інваспорт»,  Кіяновська О.І.- голова ГО ЛОА ВО СОІУ .                                                                                         

  1. 6. Про скликання одинадцятої чергової звітно – виборної конференції ГО  «Львівська обласна асоціація ВО СОІУ».

Кіяновська О.І.- голова ГО ЛОА ВО СОІУ .

  1. 7.Про роботу над проектом закону

112 4112 2112 1112 3

24 січня 2019 року Львівська обласна асоціація ВО СОІУ провела засідання Ради з таким порядком денним:
1. Про виведення зі складу та кооптування нових членів Ради та членів Президії Ради ГО ЛОА ВО СОІУ. Кіяновська О.І. – голова ГО ЛОА ВО СОІУ
2. Про роботу ГО «Львівська обласна асоціація ВО СОІУ», її міських, районних асоціацій і товариств осіб з інвалідністю в 2018 році та напрямки діяльності на 2019 рік. Кіяновська О.І.- голова ГО ЛОА ВО СОІУ.
3. Про програму дій ГО ЛОА ВО СОІУ на 2019р. Кіяновська О.І. - голова ГО ЛОА ВО СОІУ.
4. Про бюджет ГО ЛОА ВО СОІУ на 2018 рік. Кіяновська О.І.- голова ГО ЛОА ВО СОІУ.
5. Про виконання чинного законодавства щодо пільгового перевезення в 2019 році осіб з інвалідністю Львівщини. Кокотайло Р.О.- директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської
облдержадміністрації .( за згодою).
6. Про проведення в 2019 році фінальних спортивних змагань осіб з інвалідністю Львівщини.
Любіжанін В.Ю – В.О. начальника КЗ ЛРЦ «Інваспорт»
7. Про відзначення в 2019 році 30 річного ювілею ГО «Львівська обласна асоціація Всеукраїнської організації осіб з інвалідністю в Україні».
Кіяновська О.І.- голова ГО ЛОА ВО СОІУ.
8. Про одинадцяту чергову звітно – виборну Конференцію ГО ЛОА ВО СОІУ 2019 року. Кіяновська О.І.- голова ГО ЛОА ВО СОІУ .
9. Різне.

Підсумували роботу та визначили нові цілі
Перше цьогорічне засідання Ради Львівської обласної асоціації Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України відбулося 25 січня. Члени Ради одноголосно обрали заступника голови обласної асоціації. Нею стала інструктор організаційного відділу ЛОА ВО СОІУ Ольга Гладка.
На порядку дня були й інші важливі питання. Зокрема, про роботу Львівської обласної асоціації ВО СОІУ, міських, районних асоціацій і товариств осіб з інвалідністю в 2017 р. та напрямки діяльності на 2018 р. доповіла голова Львівської обласної асоціації Оксана Кіяновська. Вона докладно прозвітувала про заходи, що були проведені торік. Серед них кількаразові – засідання Ради, Президії Ради ЛОА ВО СОІУ, а також одноразові, як-от: позачерговий з'їзд, всеукраїнська конференція «Про забезпечення достатнього рівня життя та соціального захисту людей з інвалідністю в Україні відповідно до Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю», семінар і тренінг щодо обміну досвідом між Львівською обласною асоціацією та Полтавським обласним осередком ВО СОІУ, ювілейна 30 обласна спартакіада та деякі інші. Окрім того, велася й інша робота, що стосувалася зміцнення міських і районних осередків ЛОА, налагодження співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, іншими громадськими організаціями. Постійно упродовж року активно працював юридичний відділ, дбала асоціація і про інформаційне забезпечення людей з інвалідністю, видаючи у світ газету «Благовіст» та випускаючи телепрограму «Береги надії». Цьогоріч у планах керівництва асоціації продовжити найкращі починання та запровадити нові форми роботи, залучати до діяльності асоціацій і товариств області більше молодих людей з інвалідністю, словом – рухатися вперед.
Питання проведення обласної спартакіади також було винесено на порядок дня. Члени Ради напередодні подавали пропозиції до Положення цих обласних змагань. Під час засідання всі пропозиції були обговорені, присутні дійшли спільного рішення, що спартакіада у 2018 р. відбуватиметься упродовж двох днів зі складом команд – шість осіб.
Члени Ради також мали змогу трохи більше дізнатися про «Права людини та дотримання їх у поліцейській практиці». Із таким виступом до присутніх звернувся старший інспектор з особливих доручень Управління забезпечення прав людини Національної поліції України Андрій Британ. Він, зокрема, розповів про специфіку своєї діяльності, що полягає у недопущенні порушень прав людини поліцейськими під час несення служби. Андрій Іванович наголосив, що кожна людина, яку затримує поліція, має знати про три основні права: на медичну та юридичну допомогу та право повідомити родичів або третіх осіб про затримання.
Значне зацікавлення членів Ради ЛОА зумовила презентація університету банківської справи і нової спеціальності «соціальний захист». Директор Львівського інститут цього університету, доктор економічних наук Микола Возняк розказав присутнім історію створення закладу, а також основоположні принципи діяльності. Він закликав дітей з інвалідністю до навчання в цьому закладі, адже тут можна здобути одразу два дипломи – українського і європейського зразка. Виступ Миколи Андрійовича доповнили викладачі університету – доцент кафедри банківської справи, кандидат економічних наук Назар Галайко та доктор філософський наук, професор Зоя Скринник.
Було, зокрема, сказано, що сьогодні метою університету є залучити, навчити і працевлаштувати людей з інвалідністю. На сьогодні університет навчає спеціалістів за такими напрямками: «Економіка», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа і страхування», «Менеджмент», «Соціальне забезпечення». Останній напрям передбачає вміння випускника забезпечити фінансову складову соціальної політики держави. Цікаво, що цей навчальний заклад пропонує своїм студентам навчатися дистанційно за індивідуальним планом.
Разом із тим, директор Львівського відділення Фонду соціального захисту інвалідів Галина Мисаковець наголосила, що Фонд має можливість оплачувати навчання дитині з інвалідністю в будь-якому навчальному закладі. Це відкриває нові перспективи перед абітурієнтами, створюючи можливість подальшої самореалізації.
Голова Львівської обласної асоціації Оксана Кіяновська запропонувала представникам університету банківської справи провести семінар-тренінг щодо фінансової грамотності, на що вони радо згодилися.
Під час засідання Ради ЛОА виступили також: директор Львівського відділення Фонду соціального захисту інвалідів Галина Мисаковець, начальник юридичного відділу Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області Юрій Бобеляк, заступник начальника Управління пенсійного забезпечення Головного управління пенсійного фонду України у Львівській області Руслана Іванкова, лікар-онколог, реабілітолог міжрайонної спеціалізованої онкологічної МСЕК КЗЛОР «Львівський обласний центр медико-соціальної експертизи» Олексій Тишкевич. Виступи зумовили жваве обговорення питань, про які йшлося, члени Ради ЛОА мали змогу почути відповіді на запитання, що їх цікавили.
Наталка РЕПЕТА
Фото автора

Обговорено питання забезпечення достатнього рівня життя людей з інвалідністю відповідно до Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю
30 серпня 2017 року відбулося засідання Ради Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ, на якому розглянуто питання про забезпечення достатнього рівня життя та соціального захисту людей з інвалідністю в Україні та області відповідно до Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю та напрямки роботи ЛОАІ ВОІ СОІУ та її місцевих осередків з цих питань, а також про скликання Х позачергового з’їзду ЛОАІ ВОІ СОІУ та інші питання.
По першому питанню «Про забезпечення достатнього рівня життя та соціального захисту людей з інвалідністю в Україні та області відповідно до Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю та напрямки роботи ЛОАІ ВОІ СОІУ та її місцевих осередків з цих питань» з інформацією виступила в. о. голови Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ Оксана Кіяновська.
У своєму виступі вона детально проаналізувала хід виконання в області, в містах та районах Обласної комплексної програми правового захисту, соціальної підтримки та реабілітації людей з інвалідністю на 2015-18 роки і відповідність міських та районних програм.
Особлива увага була зроблена на питання надання пільгової оплати за житлово-комунальні послуги, електроенергії, матеріальної допомоги, проведення капітального та поточного ремонту житла, безкоштовної заміни приладів обліку газу, електроенергії та води тощо.
Такий моніторинг було здійснено міськими і районними асоціаціями та товариствами ЛОАІ ВОІ СОІУ спільно з органами соціального захисту населення.
«Відрадно, що наші асоціації активно працювали з органами влади по цих питаннях», – зауважила Оксана Кіяновська. Також, за словами в. о. голови Львівської обласної асоціації інвалідів, аналіз виконання Обласної комплексної програми, відповідних міських та районних програм, є корисним для всіх учасників процесу: «Робота проведена з користю для керівників, вони побачили, що програма є діюча. Наша влада відчула, що хтось цим цікавиться, є контроль». Подібний моніторинг було виконано вперше.
Також Оксана Кіяновська акцентувала, що достатній життєвий рівень це також і медичне забезпечення, і засоби реабілітації, і доступність та багато іншого.
Крім того, Оксана Кіяновська підкреслила, що проведена органами влади робота ще не забезпечує достатнього життєвого рівня людей з інвалідністю та не відповідає вимогам комітету ООН з прав осіб з інвалідністю, викладених в заключних зауваженнях до першої доповіді України про виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю і, в першу чергу, не задовольняє людей з інвалідністю.
Про пенсійну реформу і зміни нарахувань розповіла начальник головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Галина Недзельська. Насамперед, пенсійна реформа передбачає осучаснення пенсійних виплат. За попереднім аналізом 77 відсоткам пенсіонерів в Львівській області буде збільшено виплати. «Це може бути і 500, і 1000 грн, і більше», – зауважила Галина Недзельська. Ще одним важливим фактором пенсійної реформи буде відновлення 100 % виплати пенсій працюючим пенсіонерам.
Галина Мисаковець, директор Львівського відділення фонду соціального захисту інвалідів, розповіла про зміни в механізмі скерування на санітарно-курортне лікування. З цього року людина з інвалідністю вибирає заклад для лікування сама. Відбувається тристороння угода: людина з інвалідністю, санаторно-курортний заклад і Управління соціального захисту населення. Оплата відбувається за актами про виконані роботи, які надають санаторно-курортні заклади. Також Галина Мисаковець зауважила, що з наступного року, у зв’язку з процесами децентралізації, відбудуться зміни механізму забезпечення людей з інвалідністю технічними засобами реабілітації.
Представник департаменту соціального захисту населення Олександра Курницька доповнила інформацію щодо змін у механізмі скерування на санітарно-курортне лікування і зазначила, що наразі формується база санаторіїв, якими зможуть скористатися для лікування люди з інвалідністю. Також Олександра Курницька розповіла про виконання надання матеріальної допомоги, забезпечення технічними засобами реабілітації та розприділення коштів по програмах.
Володимир Решота, головний лікар-головний експерт Львівського обласного центру МСЕ зазначив, що в інструкціях та положеннях медико-соціальної експертизи наразі змін не відбулося, відповів на питання присутніх, зокрема, що стосувалося необхідності індивідуальної програми реабілітації та механізму їх видачі.
Представник Фонду страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Львівській області, тепер заступник начальника управління – начальник відділу страхових витрат Леся Захаревич повідомила про об’єднання фондів. З 1 серпня Фонд працює у новому форматі. А саме – Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань тепер об’єднано у Фонд соціального страхування. «Фонд спрямований на те, щоб все працювало без перебоїв і будь-яких зривів. Щоб всі належні кошти потерпілі отримали своєчасно», – запевнила Леся Захаревич. Також було повідомлено про особливості об’єднання фондів на місцях та згадано про зміни, що стосуються санаторно-курортного лікування.
Після завершення обговорення по першому питанню Рада ЛОАІ ВОІ СОІУ прийняла відповідну постанову.
По другому питанню порядку денного засідання Ради «Про скликання Х позачергового з’їзду Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ» виступила в. о. голови ЛОАІ ВОІ СОІУ Оксана Кіяновська. Рада постановила скликати Х позачерговий з’їзд ЛОАІ ВОІ СОІУ в жовтні 2017 року, на якому будуть розглянуті питання про забезпечення достатнього рівня життя та соціального захисту людей з інвалідністю в Україні відповідно до Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю та про затвердження змін до Статуту ЛОАІ ВОІ СОІУ та обрання делегатів на позачерговий з’їзд ВОІ СОІУ.
Рада також постановила провести до 10 жовтня 2017 року конференції (збори) місцевих осередків ЛОАІ ВОІ СОІУ, де розглянути питання про забезпечення достатнього рівня життя та соціального захисту людей з інвалідністю в Україні відповідно до Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю, обрати делегатів від міських та районних асоціацій, товариств та підприємств на Х позачерговий з’їзд ЛОАІ ВОІ СОІУ та затвердити зміни до своїх Статутів.
Як підсумок, Оксана Кіяновська наголосила на важливості проведених заходів, зокрема, вивчення стану роботи міських та районних асоціацій інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ.
Окремо вона зупинилась на цьогорічнії поїздці голів районних та міських організацій ЛОАІ ВОІ СОІУ на Полтавщину у рамках проекту «Україна єдина» задля обміну досвідом між громадськими об’єднаннями людей з інвалідністю. «Поїздки здружують наші організації, зближують», – акцентувала перший заступник Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ. Такий досвід сприяє розвитку і є корисним для розуміння і вирішення питань щодо забезпечення достатнього рівня життя та соціального захисту людей з інвалідністю в Україні відповідно до Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю – що є суголосним з темою Всеукраїнської конференції, ще однієї важливої події у діяльності організацій людей з інвалідністю, що відбудеться 27-29 вересня у Львові.
У різному Радою ЛОАІ ВОІ СОІУ було розглянуто питання підготовки до ХХХ, ювілейної, Спартакіади Львівщини для людей з інвалідністю, з яким виступив Мирослав Ніколаєв, начальник Львівського регіонального центру «Інваспорт».

Засідання  Ради з порядком денним   та затвердженням постанов:
2.1.  28.01.2016р.
- «Про напрямки діяльності Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ та її місцевих осередків у 2016 році в ситуації економічної і соціальної кризи» .
- «Про бюджет ЛОАІ ВОІ СОІУ на 2016р».
-  Про програму дій ЛОАІ ВОІ СОІУ на 2016 рік» .
- Про ситуацію, яка склалася із  забезпеченням прав людей з інвалідністю в Україні та області в зв’язку з прийняттям  Закону України «Про Державний  бюджет  України на  2016 рік » .
-  Про проведення  29 Спартакіади інвалідів Львівщини - багатоступінчатого заходу фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів:  обласного відбіркового туру до Всеукраїнської спартакіади інвалідів ВОІ СОІУ 2016 року .
02.09.2016р.
- Про виведення зі складу та кооптування до кладу  Ради нових членів та нових членів
Президії Ради ЛОАІ ВОІ СОІУ
-Про скликання ІХ позачергового з’їзду ЛОАІ ВОІ СОІУ.
Рада Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ 2 вересня 2016 року ухвалила постанову про скликання на початку листопада 2016 р. IX позачергового з’їзду ЛОАІ.
На порядок денний з’їзду виноситься питання «Про критичну ситуацію, яка склалася в правовому і соціальному захисті людей з інвалідністю в Україні та хід реалізації обласної комплексної програми правового захисту, соціальної підтримки і реабілітації людей з інвалідністю на 2015-2018 роки».
Рада ухвалила також постанову про проведення в усіх міських та районних асоціаціях і товариствах інвалідів зборів (конференцій) з цього питання.
На засіданні Ради розглянуто і інші питання діяльності Львівської обласної асоціації інвалідів та її місцевих осередків.

Підсумовано роботу за 2015 рік, визначено завдання на 2016 рік

28 січня 2016 року відбулося засідання Ради Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ. На ньому розглянуто такі питання: «Про виведення і кооптування до складу Ради ЛОАІ ВОІ СОІУ нових членів» (інформував голова ЛОАІ ВОІ СОІУ Леонід Тарасенко), «Про роботу Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ, міських та районних асоціацій і товариств інвалідів в 2015 році та напрямки діяльності на 2016 рік» (доповідали голова ЛОАІ ВОІ СОІУ Леонід Тарасенко і перший заступник голови ЛОАІ Оксана Кіяновська), «Про програму дій ЛОАІ ВОІ СОІУ на 2016 рік» (інформував голова ЛОАІ ВОІ СОІУ Леонід Тарасенко), «Про бюджет ЛОАІ ВОІ СОІУ на 2016 рік» (інформував голова ЛОАІ ВОІ СОІУ Леонід Тарасенко), «Про проведення ХХІХ Спартакіади інвалідів Львівщини» (інформували голова ЛОАІ ВОІ СОІУ Леонід Тарасенко і начальник Львівського регіонального центру «Інваспорт» Мирослав Николаєв).

З розглянутих питань прийнято відповідні постанови. Із складу Ради ЛОАІ ВОІ СОІУ виведено першого заступника голови Червоноградської міської асоціації інвалідів Емму Чорній і голову Галицької (м. Львова) районної асоціації інвалідів Григорія Бурбана. До складу Ради ЛОАІ ВОІ СОІУ обрано голову Червоноградської міської асоціації інвалідів Івана Мицака. Членом Президії Ради ЛОАІ ВОІ СОІУ обрано голову Старосамбірської асоціації інвалідів Галину Литвак та Валерія Єлсукова, голову Новороздільської спілки інвалідів «Промінь життя».

При розгляді питань порядку денного виступили голова Самбірської районної асоціації інвалідів Іван Кость, голова Бродівської районної асоціації інвалідів Анатолій Шнайдрук, голова Новороздільської спілки інвалідів «Промінь життя» Валерій Єлсуков, голова Городоцької районної асоціації інвалідів Ольга Пуненкова, голова Дрогобицького центру «Реабілітація інвалідів» Валентина Антонюк. На засіданні Ради також виступили заступник директора Департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Оксана Соболь, перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Олександр Сафін, заступник директора Львівського відділення Фонду соціального захисту інвалідів Рената Івать.

26 лютого 2015 року в приміщенні Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ відбулось засідання Ради Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ з наступним порядком денним:

1.Про ситуацію, яка склалася із забезпеченням прав людей з інвалідністю в Україні та області в зв’язку з прийняттям Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» - Інформація голови ЛОАІ ВОІ СОІУ Тарасенка Л.А.

2.Про XXVIII Спартакіаду інвалідів Львівщини – багатоступеневий захід фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів у 2015 році – Інформація голови ЛОАІ ВОІ СОІУ Тарасенка Л.А.

3.Різне.

Всі питання пройшли конструктивне обговорення та по кожному прийнято відповідну Постанову Ради ЛОАІ ВОІ СОІУ.

26 травня 2015 року відбулось засідання Ради Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ «Союз організацій інвалідів України». На ньому розглянуто такі питання:

1.Про підсумки роботи ІХ з’їзду ВОІ СОІУ 12 травня 2015 року та напрямки реалізації рішень з’їзду.

2.Про надзвичайну ситуацію, що склалась стосовно приміщень, які використовуються ЛОАІ ВОІ СОІУ для здійснення статутної діяльності.

3.Про проведення 28 Спартакіади інвалідів Львівщини–багатоступінчатого заходу фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів: обласного відбіркового туру до Всеукраїнської спартакіади інвалідів ВОІ СОІУ 2015 року.

4.Різне

Всі питання обговорено та прийнято відповідні постанови.

26 грудня 2014 року і приміщенні Львівської обласної асоціації інвалідів (вул. Ген.Чупринки, 85) відбулося розширене засідання Ради Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ.

Члени Ради ЛОАІ заслухали інформацію голови Леоніда Тарасенка, в якій він, зокрема, відзначив, що Державний бюджет України на 2015 рік є дискримінаційний для людей з інвалідністю. «Бюджет виживання полягає в тому, щоб вижити. Але питання в тому, хто виживе», - зауважив Леонід Тарасенко. Члени Ради ЛОАІ долучилися до жвавого обговорення кризової ситуації, що склалася в нашій країні. В обговоренні цього важливого питання взяли участь голова Стрийської міської асоціації інвалідів Дарія Корінець, голова Городоцької районної асоціації інвалідів Ольга Пуненкова, голова Золочівської районної асоціації інвалідів Марія Семенчук, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Оксана Соболь, начальник управління  пенсійного забезпечення Головного управління пенсійного Фонду України у Львівській області Ірина Стародубова та інші.

Перший заступник голови Львівської обласної асоціації інвалідів Оксана Кіяновська, зокрема, зауважила, що депутатам Верховної Ради треба було шукати шляхи для збільшення бюджету України, а не зменшувати соціальні витрати.

 

Оксана Кіяновська також ознайомила присутніх із проектом Програми дій ЛОАІ ВОІ СОІУ на 2015 рік. Ця програма доволі насичена та передбачає проведення низки заходів, надання консультаційної, юридичної допомоги осередкам і членам асоціації, забезпечення поінформованості щодо своїх прав людей з інвалідністю не лише області, а й усієї країни. Ця Програма дій була ухвалена Радою одноголосно.

29 серпня 2014 року відбулось засідання Ради Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ.

Учасники засідання вшанували пам'ять загиблих героїв Майдану, учасників АТО на сході і півдні України та колишнього голови Львівської обласної асоціації інвалідів Юрія Погоріляка.

На засіданні розглянуто такі питання: «Про проект звітної доповіді Ради Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ VIII з’їзду ЛОАІ ВОІ СОІУ за період з 9.09.2009 по 10.09.2014 роки» (доповідав голова Львівської обласної асоціації інвалідів Леонід Тарасенко) і «Про проект обласної Комплексної програми правового захисту, підтримки та реабілітації інвалідів Львівщини на 2015-2018 роки» (доповідала перший заступник голови ЛОАІ ВОІ СОІУ Оксана Кіяновська) та «Різне».

Під час обговорення доповідей виступили голови районних асоціацій інвалідів – Мостиської – Ганна Костецька, Кам’янко-Бузької – Володимир Зуб, Галицької (м. Львів) – Григорій Бурбан, Стрийської міської – Дарія Корінець, Моршинського міського товариства і Стрийської районної асоціації – Зеновія Кецик, директор Дрогобицького центру «Реабілітація інвалідів» Валентина Антонюк.

Рада схвалила запропонований проект звітної доповіді Ради ЛОАІ ВОІ СОІУ VIII з’їзду ЛОАІ ВОІ СОІУ та доручила голові ЛОАІ ВОІ СОІУ Тарасенку Л. А, допрацювати її відповідно до пропозицій членів Ради.

Рада також схвалила запропонований Оксаною Кіяновською проект обласної Комплексної програми правового захисту, підтримки та реабілітації інвалідів Львівщини на 2015-2018 роки та вирішила внести його на розгляд VIII з’їзду ЛОАІ ВОІ СОІУ.

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123