This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

Дрогобицький центр Реабілітації інвалідів був створений 2 листопада 1998 року.

Голова центру Ніколаєва Наталя Євстахівна

адреса асоціації: м. Дрогобич, вул. Міцкевича, 5-а

У 1998 році

20 серпня відбулась звітно-виборча Конференція, на якій розглядалось питання про зміну назви організації та вступ до Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ.

У 2004 році

відбулась звітно-виборча Конференція.

У 2005 році

в Центрі надавались інвалідам безкоштовні консультації з різних питань. Центр тісно співпрацює із лікарнями. В Центрі створені осередки, керівники осередків тісно співпрацюють з членами осередку. Інваліди постійно отримують гуманітарну допомогу.  В Дрогобицькому Центрі Реабілітація інвалідів проводяться спортивні змагання серед інвалідів різних нозологій, інваліди центру брали участь у змаганнях по автораллі що проходили в Чехії, Красноярському краї (Росія), Києві; із більярду на чемпіонаті України що проходили в Ужгороді. Проводяться екскурсії для інвалідів в музеї, театри, концерти. Проводяться походи на природу.

У 2006 році

проведено 4 засідання Ради, кожного місяця проводились засідання правління Дрогобицького Центру реабілітація інвалідів. Проводились спортивні змагання серед інвалідів центру. Організовувались походи в ліс, за ягодами, травами, грибами, поїздки в м. Славськ, на скали Довбуша, музей Івана Франка в Нагуєвичах,  поїздки в Польщу. Проведена підписка газети “Благовіст” 139 інвалідам. Інваліди Центру приймали участь у виставці художніх виробів “Повір у себе”. Дрогобицький центр співпрацює із організаціями  Німеччини, Франції, Трускавця, Миколаєва, Лисичанська а також з церквами м. Дрогобича.

У 2007 році

зареєстровано 256 членів організації. Проводились заходи із врученням подарунків інвалідам на Новий Рік, різні свята, 8-го березня, великодніх свят, день матері, до дня міста, до міжнародного дня інвалідів. Прийнята Комплексна програма реабілітації інвалідів на 2007-2010 роки. Проведені спортивні змагання серед інвалідів. Організовувались походи в ліс, за ягодами, травами, грибами, поїздки в м. Славськ, на скали Довбуша, музей Івана Франка в Нагуєвичах, в театр, поїздки в Польщу. Раз в квартал проходить лікування та діагностування інвалідів. Проведена підписка на газету “Благовіст” 139 інвалідам. Раз на місяць проводиться засідання активу де планується робота на наступний місяць, раз на квартал проводиться засідання правління. У Дрогобицькому центрі Реабілітація інвалідів члени асоціації мають змогу тренуватися з настільного тенісу, дарцу, шахів, шахматів. Також в Центрі реабілітації інваліди мають змогу навчитися: вишивки, вишивання бісером. Проводяться виставки-конкурси «Повір у себе».

У 2008 році

раз на місяць проводяться засідання активу. На запрошення керівництва центру проводились обстеження інвалідів лікарями з Польщі. Інваліди центру, забезпечувались інвалідними візками, підлокітниками, паличками, кріслами, постіллю,  взуттям. У Дрогобицькому Центрі “Реабілітація інвалідів” раз на місяць проводяться засідання активу, де планується робота на наступний місяць. На запрошення керівництва центру проводились обстеження інвалідів лікарями з Польщі. Усі інваліди центру, хто потребує, забезпеченні інвалідними візками, підлокітниками, паличками, кріслами, постіллю,  взуттям.

У 2009 році

відбулась звітно-виборча Конференція.

У 2010

кожного місяця проводиться засідання Президії, а кожний квартал засідання Ради. Інваліди забезпечувалися ортопедичною технікою, проводяться обстеження інвалідів із залученням фахівців із Польщі, Києва та ін. Передплачено 80 інвалідам газету «Благовіст» на цілий рік. Організовувались походи в ліс, та поїздки в Яремча, Ворохту, Буковель, Славськ. Центр співпрацює із організаціями інвалідів Полтави, Лисичанська, Франції, Житомира. Забезпечені засобами доступу для осіб з обмеженими фізичними можливостями такі об’єкти, як: Пенсійний фонд, Центр зайнятості, стаціонарні відділення лікарні.

У 2011 році

зареєстровано 250 членів організації. Створено фізкультурно-спортивне товариство голова Орест Шевчук. 10 осіб з обмеженими фізичними можливостями працевлаштовані. Планується передплата газети «Благовіст» на 2012 рік 80 примірників.

2012 рік

На протязі року центром реабілітації проводяться певні заходи, які сприяють реабілітації інвалідів. По вівторках ппроводились лекції на різноманітні теми, по середах навчання інвалідів вязання, вишивання нитками, бісером, по четвергам - заняття університету третього покоління, кожної неділі інваліди мають можливість безкоштовно відвідувати театр. В приміщенні центру, силами інвалідів, є зібрана бібліотека.  На 2013 рік проведена підписка на газету "Благовіст". На всі свята інвалідів забезпечено продуктами харчування та гуманітарною допомогою. Потребуючі інваліди забезпечені ходунками, милицями, інвалідними візками, ортопедичним взуттям.

Організовували екскурсії в музеї Львівщини, виїзди на природу, проводився збір лікарських трав, ягід, грибів.

В центрі працює майстерня по ренмонту взуття та по ремонту інвалідних візків, стоматологічний кабінет, масажний кабінет. Інваліди центру беруть участь у обласних та всеукраїнських творчих та спортивних конкурсах.

Ведеться співпрайя з іншими організаціями інвалідів області та України.

2013 рік

18 червня 2013 року керівництво Дрогобицького центру "Реабілітація інвалідів" ЛОАІ ВОІ СОІУ взяло участь у засіданні робочої групи, яка відбулася у приміщеннні Дрогобицької РДА за участю міського голови м.Дрогобич Олексія Радзієвського. Метою зустрічі було обговорити проблемні питання реалізації в м.Дрогобич завдань Конвенції про права інвалідів, Державної цільовоїпрограми « Національний план дій з реалізації Конвенції ООН про права інвалідів» на період до 2020 року, чинних законодавчих і нормативних актів.

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123