ja_mageia

Запрошення на ЗахідФест 2017 Друк
Доброго дня,

Вам пише команда проекту "Аvailable fest" метою діяльності якого є, з-поміж іншого, зробити фестиваль Західфест 2017го року доступним для людей з інвалідністю. Звертаємося до вас з проханням поширити інформацію про доступність заходу, а також про можливість відвідати захід безкоштовно для:
- людей з посвідченнями про 1шу групу інвалідності.
- людей з посвідченнями про 2гу групу інвалідності (з ураження опорно-рухового апарату та по зору).
* за умови реєстрації у формі: https://goo.gl/forms/qMH2ciPJPPqy3DkE2 та пред"явлення посвідчення при вході
Фестиваль Захід ( https://zaxidfest.com/ ) - один з найбільших музичних фестивалів Укараїни, цього року триватиме 3 дні (з 18 по 20 серпня) у селищі Родатичі Львівської області. Протягом 3х днів на 3х сценах виступлять понад 50 відомих українських та зарубіжних виконавців ( за посиланням розклад виступів: https://zaxidfest.com/program).

Наш проект прагне організувати та обладнати територію проведення фестивалю відповідно до потреб осіб з інвалідністю, зокрема:

+Поруч з основними сценами (Головна сцена, Рок сцена) будуть розташовані спеціальні платформи для перегляду. Доступ до цих платформ буде виключно в авторизованих відвідувачів та волонтерів.        +Доступний туалет розташований поруч із кожною платформою.
+Волонтери допоможуть усім людям з інвалідністю виходити на платформи та стежитимуть за платформами, які не будуть використовуватися неавторизованими людьми. Супровід осіб на платформі може здійснюватися тільки однією людиною.
+Кожна туалетна точка має облаштовані туалети.
+Наші добровольці допоможуть при в'їзді на фестиваль та на майданчиках. Волонтери допомагатимуть рухатися навколо місця проведення, уникаючи територій з травою та консультуючи, яким чином краще дістатися до торгових зон.

Також планується організація безкоштовного довезення таких учасників на територію фестивалю з Центрального залізничного вокзалу м.Львів та назад автобусами, за умови позначення потреби в цій послузі  в інформаційній анкеті: https://goo.gl/forms/qMH2ciPJPPqy3DkE2
Якщо в вас виникли питання організаційного характеру по самому фестивалю - ви можете їх адресувати організаторам на офіційній сторінці в Фейсбук - https://www.facebook.com/zaxidfest/
З повагою, 

команда "Аvailable fest"