ja_mageia

Некролог Друк
Вічная пам'ять
Скорботно сумуємо з приводу відходу у вічність на 75-му році життя першого заступника голови Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України», голови Львівської обласної асоціації інвалідів, головного редактора газети «Благовіст», активного громадського діяча та чудової людини
ТАРАСЕНКА Леоніда Аврамовича.
Близько трьох десятків років свого життя Леонід Аврамович віддав громадській роботі та інвалідному рухові. Він жив роботою, горів нею та втілював у життя те, що, здавалося, було неможливим. А все заради єдиної мети, - щоб людям з інвалідністю в Україні стало легше жити, щоб вони були активними у суспільстві, щоб могли повноцінно радіти життю. Бо і сам Леонід Тарасенко був неабияким життєлюбом, подаючи приклад усім колегам, друзям і рідним.
Завдяки своїй життєвій мудрості та незаперечному авторитетові Леонід Аврамович згуртував навколо себе тисячі людей з інваліністю, давши їм надію та потужний поштовх до розвитку.
За плідну працю у свій час нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеню. І не дивно, бо всі справи, за які брався Леонід Тарасенко, він намагався робити якнайкраще, адже був надзвичайно вимогливим, і передусім до себе.
Висловлюємо щирі співчуття найріднішим і сумуємо разом з ними. Україна втратила визначного громадського діяча.
Нехай йому буде затишно у Божому домі. Вічная пам'ять.
Львівська обласна асоціація інвалідів ВОІ СОІУ,
Редакція газети «Благовіст»