This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

Львівська обласна асоціація інвалідів ВОІ СОІУ 12 жовтня провела Х позачерговий з’їзд. На порядку дня були такі питання: «Про роль громадських організацій осіб з інвалідністю в забезпеченні достатнього рівня життя та соціального захисту людей з інвалідністю в Україні відповідно до Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю», «Вибори голови ЛОАІ ВОІ СОІУ», «Обрання делегатів на позачерговий XI з'їзд ВОІ СОІУ», «Про нову редакцію Статуту ЛОАІ ВОІ СОІУ», «Кооптування членів Ради ЛОАІ ВОІ СОІУ».
Новообраною головою Львівської обласної асоціації інвалідів стала Оксана Кіяновська. За її кандидатуру віддали свої голоси 43 із 46 делегатів, троє утримались.
Вітаємо Оксану Іванівну з обранням на посаду голови однієї з найпотужніших громадських організацій людей з інвалідністю Львівщини та бажаємо плідної праці!
Наш кор.
Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123