This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

В залі засідань Моршинської міської ради 22 липня цього року Моршинським міським товариством та Стрийською районною асоціацією інвалідів Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ   проведена конференцію на тему:  «Виконання обласної комплексної програми соціальної підтримки і реабілітації інвалідів на 2011-2014 роки  і відповідних Стрийської районної та Моршинської міської  комплексних програм».

Заповнена зала  переконливо говорила про те, що  для людей з  інвалідністю – членів організацій, якими керує кавалер ордена княгині Ольги Зіновія Кецик, питання соціальної підтримки і реабілітації інвалідів є важливими.

Конференцію розпочали хвилиною мовчання за загиблими синами України в боях із російськими загарбниками.

«Все буде так, як хоче Бог»  - так розпочала роботу конференції Зіновія Кецик і засідання увійшло у звичне русло.

Вже стало доброю традицією для міських і районних  осередків  Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ   робити громадські слухання виконання представниками органів місцевого самоврядування  і виконавчої влади своїх зобов’язання перед найбільш незахищеною верствою населення – людьми з інвалідністю.

Про тісну співпрацю осередків  Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ Стрийського району з владними структурами району свідчило широке представництво тих ланок виконавчої влади  району і м.Моршин, в обов’язок яких входить забезпечувати людям з інвалідністю гідне життя, рівне з іншими членами територіальної громади.

Учасниками конференції крім активістів інвалідного руху району були секретар Моршинської міської ради, голова Координаційної ради в справах інвалідів Микола Воєвода, заступник головного лікаря  Моршинської міської лікарні Любомир Вацівський, начальник управління праці та соціального захисту населення Моршинської міської ради Марія Сидор, та начальник відділу управління соціального захисту населення Стрийської райдержадміністрації Марія Федунишин, заступник начальника Стрийського районного відділення Пенсійного фонду України Віра Стадник, депутат Моршинської міської ради Валентина Крук, начальник територіального центру обслуговування одиноких  пенсіонерів та інвалідів Олена Головата.

Аналізуючи виконання комплексних програм соціальної підтримки і реабілітації інвалідів на Стрийщині та в м.Моршин,  учасники конференції наголошували на тих проблемах  стосовно людей з інвалідністю, над якими в районі і м. Моршин ще потрібно ретельно працювати.    Це питання пільгового перевезення інвалідів,  пільгового придбання інвалідами лікарських засобів, пільг на оплату комунальних послуг і багато інших питань.

Висловлювалась думка, що потребує активізації робота з депутатським корпусом Моршинської міської та Стрийської районної рад, а також активізація громадянської позиції  самих членів громадської організації інвалідів особливо у співпраці з органами виконавчої влади Стрийщини.  У виступах учасників конференції  йшла мова про пошук нових шляхів співпраці і нових методів роботи.  При цьому, учасниками конференції відмічався значний особистий вклад у справу соціального захисту і реабілітації людей з інвалідністю голови Моршинського міського і Стрийської районної асоціації інвалідів Зіновії Кецик. 

Висловлювались слушні думки про те, що виконавча влада потребує обов’язкового реформування в плані контролю за виконанням прийнятих рішень і чинного законодавства.

Кожен з виступаючих висловлював надію на швидке завершення в нашій Україні бойових дій і щасливе європейське життя.

Голова Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ Леонід Тарасенко висловив впевненість в здатності інвалідів Стрийщини та м.Моршин згуртувати свої зусилля на утвердження гідності людей з інвалідністю і запровадження нових громадянських засад життя і спілкування.  Все буде так, як хоче Бог, а Бог хоче щастя для нашого народу . В цьому були переконані всі учасники конференції.  

Основні пропозиції, що звучали у ході конференції,  знайшли своє відображення в прийнятій конференцією постанові.

Делегатами на У111 черговий з’їзд Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ були обрані від Стрийської районної асоціації інвалідів Вінціва І.М.  і Марушку Г. В., а від Моршинського міського товариства інвалідів Кецик З.В. і Мацик Г.В.

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123