This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

Ніла ВАСИЛИК, голова Радехівської районної асоціації інвалідів

Коли я три роки тому очолила районну асоціацію інвалідів, її робота була занедбана, і щоб все налагодити, мені велику допомогу надали  голова ЛОАІ Леонід Тарасенко і його перший заступник Оксана Кіяновська, за що їм щиро вдячна.

Сьогодні маю певні думки щодо подальшого розвитку ЛОАІ. Вважаю, що крім спартакіад, відзначення Міжнародного дня інвалідів, коли ми всі збираємось разом, потрібно проводити ще й інші культурно масові заходи, бо люди хочуть частіше спілкуватись.

Пропоную на базі ЛОАІ створити клуб знайомств, зокрема, для молодих інвалідів. адже вони по суті не мають де познайомитись, спілкуватись.

Вважаю, що керівники ЛОАІ разом з членами Президії Ради ЛОАІ час від часу мають зустрічатись з керівництвом області не з метою узгодження постанов тощо, а щоб піднімати конкретні практичні проблеми з життя інвалідів, які не вирішуються.

ЛОАІ проводить заходи, до яких обов’язково залучаються районні, міські асоціації. Добре було б, щоб при цьому керівництво обласної асоціації надсилало місцевій владі листи, аби вона сприяла нам взяти участь у цих заходах.

Оксана КОНОНОВА, голова Сокальської районної асоціації інвалідів

Хочу висловити найтепліші слова привітань Львівській обласній асоціації інвалідів з нагоди 25-річчя.

Пам’ятаю слова голови Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» Василя Назаренка про те, що львівська обласна асоціація – це одна із найрозвиненіших організацій в Україні. Сокальській районній асоціації було б некоректно давати якісь поради щодо діяльності обласної організації, адже ми вчимося в ЛОАІ. Хочу відзначити, що останнім часом ми отримуємо більше корисної інформації від них, робота активізувалася.

З власного досвіду знаю, що владні структури не можуть до кінця зрозуміти проблеми людей з інвалідністю. А громадські організації, які безпосередньо працюють з неповносправними, є надзвичайно ефективними та можуть найбільше допомогти.

Львівській обласній асоціації інвалідів бажаю подальшого розвитку і можливостей для розвитку. А ще – здоров’я, Божої опіки та наснаги в роботі.

Марія СЕМЕНЧУК, голова Золочівської районної асоціації інвалідів

Сьогодні, мабуть, найчастішим побажанням, яке звучить з нагоди різних дат і подій, - є побажання спокою та миру в державі. Цього бажаю ЛОАІ й я.

Безумовно, нам потрібно викорінювати корупцію, тоді покращиться життя інвалідів. Зараз важко всім, адже ситуація дуже серйозна. Інваліди на мають грошей на прожиття, на лікування.

Тож обласній асоціації бажаю мужності, терпіння, витримки, віри в краще майбутнє. А ще – вірити, що працювати нам стане легше, що зявляться кошти. Адже спонсори приділяють більше уваги на сході нашої країни.

У серпні 1992 року у нашому районі були збори і мене обрали головою асоціації. Тоді ж я зрозуміла, що ми не одні, ми маємо ЛОАІ, ВОІ СОІУ. Так і дотепер разом долаємо труднощі на законодавчому, правовому рівні.

Тож міцного здоров’я вам, мирного неба і процвітання!

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123