This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

Останнім часом у різних містах нашої країни організовують концерти, творчі акції для збору коштів українським воякам, які перебувають у зоні АТО. Однак концерт, що відбувся 30 листопада у Львові – особливий. Адже його ініціатори – діти, а саме – театр естрадної пісні «Дитячі мрії» Львівської організації УТОС (художній керівник – Василина Дяків). Серед членів колективу аритисти, в яких батьки є незрячими або слабозорими, а деякі діти і самі мають інвалідність по зору. Благодійний концерт «Молим щастя Україні» відбувся у міському палаці культури імені Гната Хоткевича.

Зал, де відбувався захід, був заповнений майже повністю. Серед тих, хто прийшли – і люди похилого і віку, і молодь, і батьки з дітьми.

На сцені присутніх тішили учасники «Дитячих мрій», члени УТОСу, а також відомі виконавці – Назар Савко, Тарас Курчик, Брія Блессінг (Bria Blessing), чоловічий вокальний ансамбль «La Vivo», Марія Зятик та Тетяна Чайковська.

Окрім концерту, присутні могли також оглянути виставку робіт незрячих та придбати що-небудь для себе. А вибирати було з чого – вироби з бісеру, аплікації, декоративні пляшки, навіть зв’язані власноруч шкарпетки та ін. Усі виручені від продажу гроші також були спрямовані на благодійність. Чимало людей придбали за символічні ціни листівки та писали звернення і побажання до українських солдат.

За усі зібрані кошти організатори закуплять рації для сьомої роти третього батальйону 80-ї аеромобільної бригади.

Наталія ПАВУК

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123