This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

Напередодні свята Петра і Павла у Шевченківській районній організації ВОІ СОІУ, що в Чернівцях, відбулась гарна подія. Відбувся виїзд на природу, який вже став традицією у літній період.
Лише зійшло сонечко, як охочі відпочивати почали збирати все необхідне для відпочинку. У програмі було заплановано – похід до лісу, відпочинок біля озера, ігри, співи і ще багато приємностей.
Усіх присутніх бусик відвіз до комплексу АКВ +, - то Юрій Васильєв домовився з господарями, які люб’язно прийняли на гостину відпочивальників.
Скільки радощів було в очах… Ось вона, Матінка Природа, яка прийняла у свої обійми міських мешканців. Дихайте, купайтесь, відпочивайте, набираючись сил, енергії і позитиву. Обід на природі був пречудовим… смачненькі варенички, налисники, салатики, ще й малесенькі галушечки, які приготувала Олена  Ткач, посмакували всім!

… І я там була – компоти пила,на лежаку відпочивала, Сонячні ванни приймала, -
і за все дякую щирим і турботливим організаторам: Неонілі Орловій – голові Шевченківського району, Юрію Васильєву – заступнику голови організації ВОІ СОІУ Шевченківського району, Марії Григорчук - голові Шевченківського районного Жіночого комітету організації ВОІ СОІУ, водію маршрутки Миколаю і всім учасникам виходу на природу.

НА ФОТО: відпочивальники крокують до лісу

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123