ja_mageia

Трускавецька МАІ
Дон Кіхот Друк
Від тепер частіше отримувати задоволення від перегляду балетних  вистав є у  трускавчан. Члени  Трускавецької  міської асоціації інвалідів є постійними  глядачами вистав  .
В святковий  день  Трійці ми насолоджувались  виставою ,,Дон Кіхот,, Балет це старовинний особливий вид мистецтва,яке  без  слів  розповідає людям про почуття , думки, , про  події - реальні, сьогоднішні, минулі. Основа балету  - танець.
Цікавий сюжет за романом Сервантеса і палка музика Мінкуса, запальні танці з національним колоритом і найскладніші класичні па у виконанні головних героїв, дивовижні декорації та розкішні костюми справлять враження на глядачів різного віку.Незабутні враження!
Голова  Трускавецької  міської  асоціації  інвалідів 
Львівської  обласної  асоціації інвалідів
Всеукраїнської  організації  інвалідів
,,Союз  організацій  інвалідів  України ,,
Заблоцька  Н.В.
 
Право і закони Друк

Право і закони супроводжують людину все її життя.
24 травня в рамках співпраці з фахівцями бюро правової допомоги в читальній залі Трускавецької міської бібліотеки відбувся правовий лекторій « Гарант волі і незалежності народу».На ньому  побували  члени  Трускавецької  МАІ. На зустрічі користувачі мали змогу підвищити рівень правових знань, вирішити юридичну проблему, зрозуміти значення таких важливих документів, як Декларація чи Конвенція, а також дізнатися про закон, який набув чинності з квітня місяця—Закон про медичну реформу. Цю детальну інформацію надала головний спеціаліст Трускавецького бюро правової допомоги Мар’яна Шуляк.
Голова  Трускавецької  міської  асоціації  інвалідів 
Львівської  обласної  асоціації інвалідів
Всеукраїнської  організації  інвалідів
,,Союз  організацій  інвалідів  України ,,
Заблоцька  Н.В.


 
Трускавецька міська асоціація інвалідів відсвяткувала День матері. Друк

Зі святом членів міської Асоціації привітали: міський голова Трускавця Андрій Кульчинський та юні трускавчани ансамбль "Україночка", під керівництвом Лесі Цісінської.Готуючись до свята, підготували виступи і члени Трускавецької МАІ,а також об’ємну виставку своїх вишиваних робіт. Авторську поезію зачитав почесний громадянин міста, поет, письменник В'ячеслав Умнов. Пісні  про шану до матерів ,про радість і печаль , перепліталися з віршами ,торкалися серця. Материнство- великий дар  Всевишнього.
Міська Асоціація інвалідів Трускавця налічує 533 члени ,які є прикладом єдності та взаємопідтримки, що неодноразово демонстрували збираючись на спільні заходи.
Завершилось святкування частуванням солодощами та запашним чаєм.

 
Відроджується патріотична поезія. Друк

Трускавецька міська асоціація інвалідів  побувала на  презентації Всеукраїнського літературного конкурсу  патріотичної поезії імені Катерини Мандрик-Куйбіди та другого  тому  антології громадянської лірики «Свіча під небом грозовим»

11 травня в центральній міській бібліотеці м. Трускавця відбулась презентація Всеукраїнського  літературного конкурсу патріотичної поезії імені Катерини Мандрик-Куйбіди та другого тому антології громадянської лірики «Свіча під небом грозовим».
У  Львівської письменницької організації виникла ідея організації конкурсу патріотичної поезії та заснування премії, а ухвалою НСПУ Львівської обласної ради та Всеукраїнського братства ОУН-УПА було вирішено вінчати премію іменем славної поетеси Катерини Мандрик-Куйбіди.
Поетеса пройшла шлях боротьби в підпіллі, відтак у лавах повстанців, була схоплена московськими катами, витримала тортури, роки ув`язнення й каторги, вижила й спізнала радощів свободи в незалежній Українській державі, що за неї готова була віддати життя.
Презентував проект голова журі, Заслужений діяч мистецтв України, письменник Олесь Дяк. Перед присутніми виступили перша лауреатка премії Любов Проць та професор, доктор історичних наук Петро Шкраб`юк.
Свої твори читали письменники-краяни Роман Пастух, В`ячеслав Умнов, Андрій Грущак. Леонід Федевич прочитав поезію свого військового побратима. На завершення заходу колишня завідувач відділу культури Людмила Лоїк подякувала від імені присутніх організаторам за цікаву зустріч
Голова  Трускавецької
МАІ ЛОАІ  ВОІ  СОІУ                                                                                   Заблоцька  Н.

 
Не ликом шиті Друк

До Трускавецької міської асоціації інвалідів подають заяви про зарахування в  члени даної організації неординарні особистості. Саме до таких людей відноситься нещодавно прийнятий Володимир Вікторович Саратовський. Якби переповідати пройдену ним стезю, то це займе не декілька десятків, а сотні сторінок захоплюючої розум та уяву цікавої книги. Читачам нашого улюбленого часопису «Благовіст» переповімо тільки деякі штрихи його багатої біографії: академік, дійсний член МАКБЕЗ, віце-президент Академії, голова президії Дрогобицької районної Ради Українського товариства охорони природи, голова регіональної громадської міжвідомчої консультативної Ради з екологічної експертизи, завідувач лабораторіями кафедри екології та географії  біолого- природничого факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені І.Франка.

У сфері громадської діяльності Володимир Вікторович є керівником Дрогобицько-Бориславської міжконфесійної християнсько-військової громади, полковник запасу Збройних Сил України, Герой Козацтва, генерал Козацтва, заступник Гетьмана УРК, заступник голови ВУСО Львівської області, голова ВУСО м. Трускавця, Почесний ветеран України

Переповіли цю дещицю з біографії цієї талановитої людини з приводу того, що за його поданням на ім’я Гетьмана УРК у м. Жовкві , де відзначалася десята річниця створення Всеукраїнської громадської організації «Українське Реєстрове Козацтво», рішенням штабу УРК та з нагоди 15-ої річниці УРК, а також за вагомий внесок у відродження духовних і патріотичних традицій Українського Козацтва було нагороджено Заслуженого працівника освіти України, почесного громадянина Трускавця, письменника, Полковника козацтва Умнова В'ячеслава Васильовича  відзнакою УРК «Срібний козацький хрест» ІІ ступеня і медаллю «15 років УРК». Відзнаки вручав Гетьман УРК Анатолій Іванович Шевченко. Під час відзначень Гетьману УРК було подаровано книгу «Козацтву – синам сонячної Ойкумени, лицарям України, феномен світу» і книгу про діяльність Трускавецької міської асоціації інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ під керівництвом нашої голови   Заблоцької Надії Володимирівни, - «Нам двадцять років». Най знають козаки, що і ми не ликом шиті.

 

Вітаємо і гордимося членами нашої організації.

 

Президія Трускавецької МАІ ЛОАІ ВОІ СОІУ.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 5