This website works best with JavaScript enabled

У спортивних залах Кам’янка-Бузької ЗОШ №2 нещодавно відбулися щорічні Спортивні ігри Кам’янка-Бузького району серед людей з інвалідністю.

Ігри були організовані і проведені Кам’янка-Бузькою районною Асоціацією осіб з інвалідністю (голова - Богдан Шевчук, заступник голови – Роман Балик) та відділом у справах молоді та спорту Кам’янка-Бузької РДА (завідувач - Тарас Койда).

Сильних духом і душею – учасників змагань привітали завідувач відділу освіти Кам’янка-Бузької ОТГ Ігор Чепіль, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський, Володимир Шегда – представник спонсора змагань “Контіненталфармерзгруп“, директор Кам’янка-Бузької ЗОШ №2 Богдан Дарнопук, голова Кам’янка-Бузької Асоціації Богдан Шевчук, головний суддя змагань Орест Кузьмич.

  • Ці змагання відбуваються напередодні величного свята нашої держави – Дня незалежності України, - відзначили виступаючі. – І символічним є те, що не тільки нині проявляють героїзм на сході України українські герої, а й волю, характер, незламність духу ви – особи з обмеженими фізичними можливостями. Бажаємо вам не тільки спортивних звершень і перемог, а й здоров’я, твердості характеру, благополуччя у родинах.

Із спортивним святом українськими ліричними та стрілецькими піснями присутніх поздоровили учасники вокального ансамблю Народного дому с. Деревляни Кам’янка-Бузького району Михайло Захаревич, Ганна Паньків, Ганна Буряк, Параскевія Куцко.

Спортсмени змагалися у наступних видах: шашки (чоловіки, жінки); армреслінг (чоловіки); дартс (чоловіки, жінки); бомбаскет (чоловіки, жінки); настільний теніс (чоловіки); перегони на візках (чоловіки, жінки); біг на 30 метрів (чоловіки); стрибки у довжину (чоловіки).

У підсумку, встановлено і нагороджено Дипломами і медалями переможців і призерів змагань: шашки (жінки: 1 місце – Буряк Ганна (Стрептівська сільська рада); 2 місце – Романів Олена (Банюнинська сільська рада); 3 місце – Балик Стефанія (Стрептівська сільська рада); (чоловіки: 1 місце – Воловець Тарас (Жовтанецька ОТГ); 2 місце – Василик Ярослав (Стрептівська сільська рада); 3 місце – Сологуб Михайло (Кам’янка-Бузька ОТГ).

Результати в інших видах: армреслінг (чоловіки – Радченко Роман, Мисько Володимир (Кам’янка-Бузька ОТГ);

дартс (чоловіки – Ткачів Тарас (Кам’янка-Бузька ОТГ), Балик Михайло, Зубик Михайло (Стрептівська сільська рада);

дартс (жінки – Буряк Ганна (Стрептівська сільська рада), Романів Олена (Банюнинська сільська рада), Балик Стефанія (Стрептівська сільська рада);

бомбаскет (чоловіки – Ткачів Тарас, Радченко Роман (Кам’янка-Бузька ОТГ), Балик Михайло ( Стрептівська сільська рада);

бомбаскет ( жінки – Буряк Ганна, Балик Стефанія, Куцко Параскевія ( Стрептівська сільська рада);

настільний теніс (чоловіки – Захаревич Юрій (Стрептівська сільська рада), Романів Володимир (Банюнинська сільська рада), Балик Михайло (Стрептівська сільська рада);

перегони на візках (чоловіки+жінки – Романів Володимир, Романів Олена (Банюнинська сільська рада);

біг на 30 метрів (чоловіки – Радченко Роман, Ткачів Тарас, Мисько Володимир ( Кам’янка-Бузька ОТГ);

стрибки у довжину ( чоловіки – Балик Михайло (Стрептівська сільська рада); Ткачів Тарас, Мисько Володимир (Кам’янка-Бузька ОТГ).

  Андрій Вашківський, Тарас Койда, Орест Кузьмич, Богдан Шевчук після церемонії нагородження ще раз привітали спортсменів із Днем незалежності України. 

Учасники змагань також поспілкувалися між собою і пригостилися смачними канапками, печивом, солодощами, запашним чаєм і кавою.

Районна асоціація осіб з інвалідністю вдячна за допомогу у проведенні змагань Кам’янка-Бузькій райдержадміністрації, відділу освіти Кам’янка-Бузької ОТГ, компанії “Контіненталфармерзгруп“ в особі її представника Володимира Шегди, директору Кам’янка-Бузької ЗОШ №2.

Турбота про осіб з обмеженими можливостями – не тільки потрібна, а й свята справа.

Богдан ШЕВЧУК,

голова Кам’янка-Бузької районної

Асоціації осіб з інвалідністю

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123