This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

На днях в Моршинському товаристві інвалідів відбувся шашко-шаховий турнір. На якому зібралися члени Моршина та Стрийського р-ну. А також були представники територіальної влади і міське телебаченя ТРК- ''Простір''.

20190519 1616071

 На завершення старого року Моршинське міське товариство інвалідів здійснило дуже цікаву і дуже потрібну поїздку в с. Гніздичів Жидачівського    р-ну в Кохавино, монастир св.Герарда на нічні чування, де проводиться молитовний чин за зцілення до бл. М. Чарнецького з намащенням св. олією. Історія цього монастира важка і терниста, як і у всіх монастирів. Кохавино прославився чудотворним образом Пресвятої Діви Марії.

     3 грудня щорічно відмічається Міжнародний день інваліда з ініціативи Організації Об’єднаних Націй.

     Моршинське міське товариство інвалідів зібралося в цей день в сесійному залі міської ради відзначити урочисту академію з нагоди цієї дати. Не дивлячись на снігову погоду людей зібралося, що не було де сісти. Хоча це не свято, а ще одна нагода привернути увагу суспільства, владних структур на державному та місцевому рівні, керівників установ, підприємців і всіх людей доброї волі до проблем, до потреб і запитів людей з інвалідністю до умов їхнього життя. Це особливий день для особливих людей.

  З нагоди Різдвяних свят Моршинське міське товариство інвалідів провели благодійну акцію для дітей з інвалідністю та людей похилого віку.
  Напередодні Святої Вечері в приміщенні Моршинського товариства інвалідів зібралися батьки зі своїми діточками. Урочистість відкрила голова ММТІ  Зіновія Кецик. Привітала всіх присутніх з наступаючими святами, побажала всім, щоб народжений Ісусик від Пречистої Діви Марії приніс більше радості, охоронив від небезпек, горя, біди та хворіб, дав діточкам міцного здоров’я, щоб їх любили рідні та окружающі їх люди. Їхнім батькам побажала втіхи та радості від їхніх діточок, щоб не втрачали силу і терпіння в їх вихованні, щоб вони виросли достойними та гідними громадянами України. Також дорослим побажала міцного здоровя, бо без нього не милі щоденні справи і довгих років життя з вірою в краще майбутнє !

9 липня у місті Моршин на стадіоні “Медик“, який розташований в центрі Моршина відбулася 20 ювілейна спартакіада, присвячена 28 річниці Незалежності України та дню фізичної культури.

На початку спортивного свята під звуки Гімну України державний прапор підняли: Юрій Кузьміних, Юрій Сирмай, Олексій Савчук. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих членів товариства, та героїв України, які вже відійшли у вічність.

Зі словами вітань до присутніх звернулась голова ММТІ Зіновія Кецик, яка розповіла про здобутки товариства за 20 років, а їх було не мало – 34 кубки, вимпела, дипломи, грамоти, які свідчать про нашу роботу.

Урочисту частину словами Божого благословення розпочав священник УГКЦ о. Іван Пецюх, доповнив священник УПАЦ о. Йосиф Дорошевич.

З привітаннями виступив перший заступник міського голови Юрій Ярославович Янків, який нагородив почесними грамотами від міської Ради активних спортсменів, а зокрема: Ю. Кузьміних, В. Сакаль, Ю. Сирмай, О. Савчук, А. Куленко, Г. Мацик, та багато інших, також були надані цінні призи.

Наступними виступали начальник управління праці та соціального захисту населення – Марія Володимирівна Сидор, та депутат міської Ради - Валентина Миколаївна Крук, головний спеціаліст відділу спорту та молоді – Андрій Васильович Гошовський, помічник депутата України – Галина Ярославівна Сенів, керівник ЦЄХБ – Людвіг Шик. Від Львівсткої обласної асоціації голову ММТІ З. В. Кецик було нагороджено почесною грамотою і вручено кубок.

На свято прибули голови асоціацій м. Жидачів – М. І. Мащук, м. Миколаїв – М. В. Бардин, м. Стрий –Д. Д. Корінець. Неймовірною втіхою був виступ хлопчика Артема Чівікова, який декламував вірш про спорт в Україні.

Слід відзначити, що багато старань та енергії для підготовки і успішного проведення урочистостей доклали: Тетяна Левкович, Тарас Михайлишин, Роксолана Голобін. Що стосується спортивних баталій, то в них взяли участь 59 членів Моршинського міського товариства інвалідів.

Переможцями спартакіади стали такі спортсмени:

Біг на 60 м;

Любомир Курило, Олексій Савчук, Андрій Куленко.

Галина Помоганич, Наталія Мочарська, Світлана Казидуб.

Стрибки в довжину;

Андрій Куленко, Любомир Курило, Юрій Сирмай.

Аліна Балабан, Оксана Ганус.

ДАРТС;

Юрій Сирмай, Віталій Сакаль, Юрій Кузьміних.

Переможці та учасники були нагороджені грамотами, грошовою премією та цінними призами. Ці люди хоч і не мають міцного здоров’я та атлетичних статур, але були налаштовані на вперту спортивну боротьбу та перемогу. Тож слід відзначити усіх учасників змагань за їхнє прагнення побороти свою недугу. Не дивлячись на спекотну погоду ніхто не хотів розходитись. Люди спілкувались, обмінювались новинами, враженнями. Після змагань усі учасники пішли на обід, який був організований керівником ЦЄХБ Людвігом Шиком. Ситно пообідавши, співали веселі пісні. На завершення пролунала спільно виконана «Многая літа».

Оргкомітет висловлює щиру подяку усім, хто допоміг у проведенні ювілейної спартакіади: міському голові Моршина – Р. Я. Ільницькому, начальнику управління соціально-гуманітарної політики ММР Т. В. Левкович, начальнику відділу спорту та молоді – Т. М. Михайлишину. та А. В. Гошовському, головному лікарю Моршина – Г. Й. Юкшинському, президенту футбольного клубу «Медик» Миколі Кмітю, ПП ТРК «Простір» - В. Федоренку за передачу по телебаченню, оператору - Ірині Михайлишин. Спонсорам: народному депутату України Андрію Коту, депутату Львівської обласної Ради Всеволоду Біласу. Директору «Оберіг» Лідії Печеняк, Ростиславу Кушині, керівнику ЦЄХБ Людвігу Шику.

Всім хто долучився до проведення 20 ювілейної спартакіади бажаємо міцного здоров’я, процвітання та Божого благословення!

Голова ММТІ – Зіновія Кецик

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123