This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

Другий рік поспіль в час Різдвяних святкувань представники Львівської обласної асоціації Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» навідуються у Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи, щоб принести святковий настрій тим, хто тут перебуває на лікуванні.

У цьому році проведений Різдвяний волонтерський захід «Подаруй радість захиснику Вітчизни» був знаменний тим, що співпав із 100-ю річницею Дня Злуки. Із вступним словом та привітанням до присутніх звернулася голова Львівської обласної асоціації Оксана Кіяновська.

Виступали, колядували, співали, віншували представники Трускавецької міської асоціації, Городоцької районної асоціації, Пустомитівської районної асоціації, Яворівської районної асоціації, Моршинського міського товариства, Стрийської районної асоціації, Миколаївської районної асоціації.

Також до заходу долучились: Радехівська районна асоціація, Самбірська районна асоціація, Сокальська районна асоціація, Старосамбірська районна асоціація.

Про враження від заходу ми запитали в бійця, який служив у зоні АТО Миколи Павловича: «Кожен день таке можна проводити. Тоді відчуття в людей, які воювали зовсім інші, піднімається настрій. Кажуть, коли піднятий настрій, то і всі болячки швидко лікуються». Тому Львівська обласна асоціація планує і надалі проводити схожі заходи. «Нас запрошує до таких акцій і керівництво госпіталю. І це надихає» – каже з цього приводу голова асоціації Оксана Іванівна.

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123