This website works best with JavaScript enabled

Розвиток лідерського потенціалу особистості керівника громадської організації

30-31 липня, на базі соціального центру «Регіна», Львівська обласна асоціація Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» та Яворівська районна асоціація Львівської обласної асоціації Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» провели семінар-тренінг на тему: «Розвиток лідерського потенціалу особистості керівника громадської організації».

Привітальним словом семінар-тренінг відкрила Оксана Іванівна Кіяновська голова ГО «ЛОА ВО СОІУ». Після чого озвучила програму та мету заходу, а саме: «Розкриття лідерського потенціалу і креативного мислення осіб з інвалідністю, спрямування цих нових знань на зміцнення організацій та надання можливості їх активнішої участі у громадському житті суспільства».

Після привітальних слів міського голови міста Новояворівськ – Василя Івановича Муравля та заступника директора Львівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів – Ренати Денисівни Івать нам про свою роботу розповіла голова Яворівської районної асоціації ЛОА ВО СОІУ та співкерівник Новояворівського соціального центру «Регіна» – Наталя Владиславівна Кропельницька. Вона розповіла про те як у них в центрі надають соціальний захист і проводять реабілітацію осіб з інвалідністю, про створення умов для їх максимальної інтеграції в суспільство, про розвиток та самореалізацію, про впровадження європейської практики соціальної роботи з людьми з інвалідністю, про формування комфортного середовища для розвитку, навчання, та спілкування осіб з інвалідністю, про досвід роботи Яворівської районної асоціації ЛОА ВО СОІУ.

Про спортивні досягнення вихованців центру розповів тренер флорбольного клубу «Янтар» – Богдан Степанович Тиравський, з яким вони тренуються в грі флорбол. Про досягнення в хореографії розповіла член спілки хореографів України, викладач школи мистецтв – Наталія Степанівна Слобода. Також були представлені фото та відео матеріали з оглядом занять вихованців центру.

На закріплення методик роботи були проведені майстер-класи по виготовленню воскових свічок та паперових пакетів членами соціального центру «Регіна», як соціально-побутова адаптація, фізична та психологічна реабілітація для молоді з інвалідністю.

Багато вражень учасники заходу здобули й у селі Прилбигчі, Яворівського району, де мали можливість відвідати музей митрополита Андрея Шептицького, задля підвищення рівня знань про Львівщину. Також, на наступний день, на них чекала паломницька поїздка в село Страдч, для ознайомлення з історико-релігійними пам'ятками Яворівщини, що сприяло саморозвитку та духовному збагаченню лідерів місцевих осередків ГО ЛОА ВО СОІУ.

Повертаючись дорогою додому учасники семінару мали змогу обговорити найцікавіші питання та обмінятися враженнями щодо проведення тренінгу та результатів масштабної роботи, зробленої керівниками, волонтерами соціального центру та всіх небайдужих людей, які доклали багато зусиль, для ефективної роботи і допомоги, потребуючій молоді з інвалідністю, вироблення ними навиків та адаптації до нелегкого життя.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123