This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

30 років це пора розквіту, пора справжнього повноліття, коли є здобутки і стабільні результати діяльності, досвід і потужні сили для розвитку та зростання. Саме в таку пору життя вступила Львівська обласна асоціація Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України». Прийшов час підвести підсумки і показати результати роботи.

Основною метою діяльності ЛОА ВО СОІУ є задоволення та захист законних соціальних, економічних, вікових та інших спільних інтересів своїх членів відповідно до Конституції України, Конвенції ООН «Про права осіб з інвалідністю», Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», інших законодавчих та нормативних документів стосовно осіб з інвалідністю.

Тільки в єдності сила народу, тільки в єднанні сильних потоків громадянського суспільства – сили і мудрості, влади і натхнення, довіри народу в особі їх громадських організацій держава є міцною.

Сьогодні ЛОА ВО СОІУ є однією з найчисельніших громадських організацій осіб з інвалідністю України. Вона об’єднує міські, районні асоціації і товариства інвалідів, Львівської області, крім того до складу асоціації входить Дрогобицький центр «Реабілітація інвалідів».

У Львівській обласній асоціації активно працює комітет культури, який кожного року організовує фестивалі пісні і творчості. Творчі колективи і окремі представники неодноразово були лауреатами різних всеукраїнських і міжнародних фестивалів і конкурсів.

Спортивно-фізична реабілітація – один з найважливіших чинників соціальної реабілітації, якнайшвидшої адаптації в суспільство. Для забезпечення соціальної і спортивно-фізичної реабілітації Львівська обласна асоціація проводить щорічні спортивні змагання серед осіб з інвалідністю Львівщини.

Обласна асоціація приділяє велику увагу роботі з молоддю. Проведені семінари-тренінги, участь в яких беруть керівники обласних управлінь і служб, чия робота пов’язана з молоддю, а також представники осередків ЛОА ВО СОІУ, інших громадських організацій осіб з інвалідністю Львівщини та інших регіонів.

Значна кількість серед обласної асоціації є жінки, тому питанню вирішення проблем жінок і дівчат з інвалідністю, дотримання при цьому гендерної політики в ЛОА ВО СОІУ приділяється значна увага. Проведено засідання круглого столу, в якому були використані елементи тренінгу. Представники Львівської обласної є членами і активними учасниками комітету в справах жінок Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України».

У полі зору обласної асоціації постійно перебувають питання навчання активу районних і міських осередків, обмін досвідом та вивчення нових методів роботи. Систематично із залученням спеціалістів та представників влади проводяться семінари, засідання «круглих столів», збори активу тощо.

Львівська обласна асоціація ВО СОІУ проводить велику роботу з інформаційного забезпечення. У вересні 1991 року асоціація створила і почала видавати першу всеукраїнську газету для осіб з інвалідністю «Благовіст», а у серпні 2000 року – телепрограму «Береги надії».

20 листопада в палаці імені Гната Хоткевича ГО «Львівська обласна асоціація Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України» відзначала свою 30-ту річницю грандіозною концертною програмою, під час якої лунало багато щирих побажань та вітань.

Є у нас на Львівщині представницькі органи влади, спілкування з якими для людей з інвалідністю є чи не повсякденною справою. Без їх безпосередньої участі не може відбутися жодна важлива подія в громадських організаціях осіб з інвалідністю, так ювіляра щиро вітали представники усіх дотичних владних структур, фондів, департаментів, рад та адміністрацій.

Львівська обласна асоціація осіб з інвалідністю одна з найбільших організацій великої сім’ї Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України». Друзі – організації з усіх куточків України: Києва, Закарпаття, Івано-Франківщини, Донеччини, Миколаївщини, Чернівеччини радо вітали організацію – Ювіляра.

Де як не у творчості ми є рівними. Людині властиво по-різному висловлювати свої почуття, через поезію чи пісню, але найбільш емоційно їх можна виразити у танці, особливо тоді, коли ми закохані. Отож, своєю творчістю ювіляра вітали представники районних осередків ЛОА ВО СОІУ та друзі.

Велике сердечне спасибі всім тим, хто радував своїм талантом та долучився до відзначення 30-го ювілею організації, всім нашим друзям і колегам.

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123