This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю у Львові Департаментом соціального захисту населення Львівської ОДА був організований перший обласний фестиваль творчості для дітей та молоді з інвалідністю «Лови зірку».

Третього грудня більше сотні учасників довели, що талант не має обмежень і тішили глядачів своїми талантами: співали, танцювали, показували мініатюри, читали поезію. А також демонстрували художню творчість – власні малюнки, аплікації, вишивку, фото- та відеороботи.

Львівську обласну асоціацію ВО СОІУ на фестивалі представляли з Радехівського осередку – учасники ансамблю «Магнолія» та Вікторія Жадан, з Буського - Богданна Федишин, наші виконавці підкорили серця глядачів чудовим виконанням своїх пісенних номерів.

Головною метою конкурсу є залучення молоді з обмеженими можливостями до культурних та духовних цінностей, демонстрація суспільству, що люди з інвалідністю мають сили, здібності та талант до творчих звершень в майбутньому, індивідуальну самореалізацію в соціумі та відчувають себе повноцінними членами сучасного суспільства.

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123