This website works best with JavaScript enabled

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю у Львові Департаментом соціального захисту населення Львівської ОДА був організований перший обласний фестиваль творчості для дітей та молоді з інвалідністю «Лови зірку».

Третього грудня більше сотні учасників довели, що талант не має обмежень і тішили глядачів своїми талантами: співали, танцювали, показували мініатюри, читали поезію. А також демонстрували художню творчість – власні малюнки, аплікації, вишивку, фото- та відеороботи.

Львівську обласну асоціацію ВО СОІУ на фестивалі представляли з Радехівського осередку – учасники ансамблю «Магнолія» та Вікторія Жадан, з Буського - Богданна Федишин, наші виконавці підкорили серця глядачів чудовим виконанням своїх пісенних номерів.

Головною метою конкурсу є залучення молоді з обмеженими можливостями до культурних та духовних цінностей, демонстрація суспільству, що люди з інвалідністю мають сили, здібності та талант до творчих звершень в майбутньому, індивідуальну самореалізацію в соціумі та відчувають себе повноцінними членами сучасного суспільства.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123