This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

Різдвяні свята – найкращий час для зустрічі з близькими. Саме тому, днями Львівська обласна асоціація ВО СОІУ для своїх членів у рамках проекту «Україна єдина» організувала атмосферну поїздку до Тернополя з метою культурного і духовного збагачення, ознайомлення з рідним краєм. Основною ціллю подорожніх було відвідання церкви Святого апостола Петра, яка відома всій Україні своєю Різдвяною шопкою.
Увійшовши до храму учасники поїздки були вражені створеною у ньому красою і не стримували захоплення. Адже над облаштуванням шопки попрацювало багато людей. У шопці понад 1000 об’єктів, серед яких і рухомі. Ласкаві янголята, які рухали крильми зачаровували, а тому збирали навколо себе багато охочих помилуватися красою і сфотографуватися на пам’ять. Шопка грандіозних розмірів, її ширина сягає 50 метрів, і висота чималенька – аж 20 метрів! Саме тому уже декілька років поспіль ця шопка отримує звання найбільшої в Україні.

Приємним сюрпризом став фестиваль колядок, який почався щойно подорожні з Львівщини роздивились усе навколо. Тому, самі того не очікуючи, учасники поїздки змогли насолодитися чудовим співом колядок у виконанні колективів з різних куточків Західної України.

А для того, щоб продовжити різдвяний настрій, по дорозі додому члени асоціації заспівали своїх колядок, які не стихали до самого приїзду до Львова.

IMG 5322 01

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123