This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

6 лютого Львівська обласна асоціація ВО СОІУ провела благодійний волонтерський захід "Подаруй радість захиснику вітчизни" у Львівському обласному госпіталі інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи.
З подарунками піснями та поезією учасники заходу дарували власне духовне тепло і вдячність нашим захисникам за їхню відданість батьківщині, її захист, за мужність та силу духу й тіла в боротьбі із загарбниками.
З концертною програмою виступали представники Трускавецької, Пустомитівської районної та Дрогобицької міської асоціацій ЛОА ВО СОІУ, які своїми чарівними піснями, колядою та віршами звеселяли серця наших захисників.
Разом із хорошими емоціями учасники АТО також отримали чудові пакунки. Завдяки бажанню наших районних асоціацій подякувати захисникам за те, що вони віддали частину свого здоров’я та життя за спокій нашої землі і мирне небо понад нею.
До заходу долучилися: Трускавецька, Пустомитівська, Жидачівська, Жовківська, Буська, Сокальська, Старосамбірська районні асоціації, Дрогобицька міська асоціація та Львівське міське товариство.

IMG 5475IMG 5539IMG 5482

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123