This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

У рамках проєкту «Формування загальноукраїнської солідарності у виданнях для людей з інвалідністю «Благовіст» (редакція у м. Львів) та «Берег надії» (редакція у м. Краматорськ Донецької області)» 12 жовтня з допомогою програми Zoom відбувся онлайн круглий стіл. Серед його учасників – колективи обох організацій, які мали нагоду познайомитися, обмінятися досвідом роботи, запланувати подальшу співпрацю.
 
Під час круглого столу кожен учасник розповів дещо про себе. Чимало говорилося і про солідарність, патріотизм та переважні погляди мешканців в обох регіонах. Більшість із учасників – це люди з інвалідністю, які ведуть активний спосіб життя, реалізовують свій потенціал, працюють і не уявляють свого життя без України, без рідних країв.
 
Голова Львівської обласної асоціації Оксана Кіяновська разом із своїм колективом радо вітали колег із Краматорська на чолі з Надією Поламарчук. Тим приємніше, що це було на взаєм. Ця віртуальна зустріч збагатила кожного учасника, а робочі питання перепліталися з приємним невимушеним спілкуванням.
 
Захід був проведений з допомогою сучасних технологій в онлайн форматі з метою уникнення небажаних ситуацій щодо поширення covid-19.
У рамках проєкту редакції газети «Благовіст» Львівської обласної асоціації ВО СОІУ та «Берег надії», яку заснувала Донецька обласна організація ВО СОІУ, готуватимуть на місцях по три матеріали про життя і діяльність, погляди та думки мешканців свого регіону, а згодом обміняються ними для друку в газетах-партнерах. Окрім того, буде видана брошура «Українці Сходу і Заходу. З любов’ю у серці», що поширюватиметься як у Львові, так і в Краматорську. Реалізація цих пунктів уже триває.
 
Учасники круглого столу домовилися про подальшу співпрацю з обміну інформацією, зокрема й щодо теми солідарності та патріотизму.
Проєкт «Формування загальноукраїнської солідарності у виданнях для людей з інвалідністю «Благовіст» (редакція у м. Львів) та «Берег надії» (редакція у м. Краматорськ Донецької області)» проходить у рамках програми підтримки міжрегіональної співпраці "Змінимо країну разом", яка реалізується Асоціацією органів місцевого самоврядування "Єврорегіон Карпати - Україна" та фінансується за кошти обласного бюджету Львівської області.
 
Наталка РЕПЕТА,
координатор проєкту "Формування загальноукраїнської солідарності у виданнях для людей з інвалідністю «Благовіст» (редакція у м. Львів) та «Берег надії» (редакція у м. Краматорськ Донецької області)"
 
Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123