This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

Шлемо щирі слова вітань з обранням на посаду голови Львівської обласної асоціації Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України»
Ірині ТКАЧУК!
 
Бажаємо плідної праці на шляху до забезпечення прав людей з інвалідністю, нових цікавих проєктів і успішну їх реалізацію. Нехай кожна Ваша ідея буде підтримана громадою і представниками влади та принесе максимум користі людям з інвалідністю. Бажаємо, щоб Ваша робота приносила Вам задоволення та надихала до нових звершень!
 
Вітаємо також Оксану КІЯНОВСЬКУ з обранням на посаду заступника голови Львівської обласної асоціації Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України».
 
Подальшої плідної праці Вам та нових успіхів на шляху до гідного життя українців з інвалідністю. Бажаємо, щоб Ваша робота надихала Вас на нові ідеї, а також була гідно оцінена.
 
Віримо, що з таким тандемом керівників Львівська обласна асоціація буде надалі активно розвиватися, створюватиме нові корисні ініціативи та максимально докладеться до реалізації прав людей з інвалідністю в Україні.
Президія Ради Львівської обласної асоціації Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України»,
Редакція газети «Благовіст»
 
Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123