This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

Новороздільська спілка інвалідів «Промінь життя» зареєстрована 16 Червня 1993 року. Першим головою був Єлсуков Валерій Миколайович 26.03.1952 року народження. Згодом його змінила на посаді Білоус Оксана Станіславівна 12.05.1971 року народження. Вона нагороджена: Почесною грамотою ВОІ СОІУ (24.09.2009), Почесною грамотою Львівської ОДА (03.12.2010), Цінним подарунком від Львівської Облради (12.05.2011).

На початку 2016 р. головою знову був обраний Єлсуков Валерій Миколайович.

В 2017 був обраний Бочко Ігор Володимирович.

адреса спілки: 81652, м. Новий Розділ, пр. Шевченка, 4

тел: (03261) 2-24-87

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Метою Новороздільської спілки інвалідів «Промінь життя» є сприяння покращенню життя людей, які потребують особливої турботи з боку суспільства – неповносправних з дитинства, та інших неповносправних, та надавати захист в соціальних, оздоровчих реабілітаційних, духовних та культурних інтересів неповносправних.

У 2004 році

9 вересня відбулася звітно-виборча Конференція спілки інвалідів. Проведено 5 засідань Ради.

У 2005 році

24 березня прийнято міську Комплексну програму соціальної підтримки і реабілітації інвалідів на 2005-2008 роки.

У 2007 році

зареєстровано 654 члени організації, 16 осередків. Проведений семінар “Працевлаштування неповносправних” спільно із Центром зайнятості. Cпілкою інвалідів «Промінь життя» на протязі року проводились лекції «Знай свої права», «Інформація для всіх», «Що таке неповносправність». Взято участь у роботі сесії Новороздільської міської Ради. Організовувались відвідування виставок, цирку, парку атракціонів. Проводились культурно-масові заходи до 8-го березня, великодніх свят, дня матері, до дня міста, до міжнародного дня інвалідів, районна спартакіада інвалідів.

У 2009 році

зареєстровано 580 членів організації.

2012 рік

30 вересня проведено Спартакіаду серед інвалідів міста.

2016 рік

Ділова розмова задля подолання перешкод

З ініціативи Новороздільської спілки інвалідів з дитинства та інших інвалідів "Промінь життя" та Новороздільської міської ради у залі засідань міської ради відбувся "круглий стіл" на тему: "Виконання міської та обласної комплексної програми правового захисту, соціальної підтримки та реабілітації людей з інвалідністю - запорука реалізації положень Конвенції ООН про права інвалідів". В засіданні "круглого столу" взяли участь актив СІ "Промінь життя", перший заступник міського голови, представники міських громадських організацій Центр "Тавор", Товариства допомоги полякам "Велике серце", керівники міських державних служб, відповідальних за виконання даних Програм, депутати міської ради. Відбулася ділова розмова щодо подолання перешкод для людей з інвалідністю з метою залучення їх до активного суспільного життя. Особливу увагу було звернуто на такі недоліки, як проведення реабілітації людей з особливими потребами, особливо дітей інвалідів в реабілітаційному центрі, працевлаштування інвалідів, фінансова підтримка громадської організації. Під час претензії висловлювались не надто приємні для представників державних служб, покликаних вирішувати назрілі проблеми інвалідів, однак всі учасники дійшли до спільної думки, що слід докласти більших зусиль з боку міської ради, громадських організацій, які піклуються людьми з особливими потребами, щоб створити рівні можливості життя громадян міста з інвалідністю.

Валерій ЄЛСУКОВ,
голова Новороздільської СІ "Промінь життя"

 

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123