This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

2 червня у м. Пустомити відбувся творчий фестиваль осіб з інвалідністю «Подаруй радість іншим». Метою заходу було виявлення і вдосконалення найкращих поетичних й мистецьких талантів членів районної асоціації осіб з інвалідністю та запрошених гостей.

Фестиваль відкривала голова Пустомитівської районної асоціації осіб з інвалідністю Львівської обласної асоціації Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» Марія Миколаївна Білик представленням журі, до якого увійшли: перший заступник голови Львівської обласної асоціації Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» – Ірина Ткачук, заступник голови Пустомитівської районної ради – Іван Мудрий, провідний юристконсульт відділу соціальної роботи Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Богдана Кметик, начальник управління соціального захисту населення – Микола Степовий, головний спеціаліст сектору молоді та спорту районної державної адміністрації – Леся Цимбала.

Серед запрошених також були отець Степан та отець Василь, які благословили всіх учасників і гостей фестивалю, побажали їм успіхів та Божого благословення.

Фестиваль відбувся завдяки підтримці Львівської обласної асоціації ВО СОІУ та її голови Оксани Кіяновської, в конкурсі якої і взяла участь Пустомитівська РА ЛОА ВО СОІУ, виборовши право на фінансову підтримку проведення фестивалю для осіб з інвалідністю.

На фестивалі глядачів розважали дитячі колективи «Оберіг» та «Пустомитівські панянки» своїми танцювально-хореографічними номерами. Після виступів яких присутні мали змогу насолоджуватися чудовим піснями та душевними віршами таких учасників фестивалю як: ансамбль «Калиновий Кетяг», чоловічий ансамбль тріо, Христина Вербова, Діана Ястремська, Ірина Гурдська, Наталя Колосовська, Антон Чернецький, Вікторія Колосовська, Юлія Шистко, Вадим Євтушенко, Оксана Кохановська. Також, наприкінці фестивалю, виступила з піснею запрошена гостя Ірина Кравець.

Окрім всього, в холі народного дому були представлені handmade вироби членів Пустомитівської асоціації з бісеру та скла, вишиті рушники, плаття та образи, картини та композиції з квітів, які милували око відвідувачів своєю красою і майстерністю виконання.

По завершенню фестивалю усі його учасники були нагородженні цінними подарунками. Вони також отримали багато натхнення, позитивних емоцій та яскравих вражень.

Такі фестивалі позитивно впливають на духовний розвиток осіб з інвалідністю, виховують любов до сцени, мистецтва та вдосконалюють їхні навички і таланти.

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123