This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

         вегілія

 Самбірська районна асоціація осіб з інвалідністю була запрошена на XIX Międzynarodowej Wigilii w Środowiskowym Domu Samopomocy w Ustrzykach Dolnych. Надзвичайно тепло зустріли і прийняли нас. Нашу організацію запрошують на це свято кожного року, так, як ми маємо умови договору про співпрацю. Перед початком цієї передсвяткової вечері було показано фільм ’’ BIESZCZADZKIE JASEŁKA’’, тобто про народження Ісуса в Віфлеємі, як для Йосифа і Марії не знайшлося хатини, щоб заночувати і тому вони влаштувались в стаєнці, біля тварин.

Саме в той день Марія народила Ісуса! Цей фільм було поставлено акторами Дому Самопомочі під керівництвом директора цього закладу паном Ришардом Урбаном. По закінченню фільму всіх гостей було запрошено до святкової вечері. Столи були святково прикрашені. На вечерю приготовлені були пісні страви. На столи подавали борщ з вушками, риба (короп), оселедець, вареники з капустою і грибами, голубці, маківник, овочеві салати, узвар і т.д. Кількість страв ритуальна: дванадцять. Перед вечерею ми ділились облаткою і бажали один одному здоров'я, веселих свят та успіхів у прийдешньому році. Різдвяні, властиво Святвечірні страви, - це не просто їжа. Це, насамперед традиція, яка передається з покоління в покоління. Тож зберігаймо в родинах ці більші і менші традиції, плекаймо їх та розвиваймо. Нехай ця магічна міць Святої вечері принесе нам спокій і радість, а кожна хвилина Різдвяних свят нехай збагачує теплом! У Різдво – найважливіше і улюбленіше свято в році, яке католики святкують 25 грудня, за стіл сідає вся сім'я. Передсвяткова вечеря відбувається в Святвечір (Wigilia – 24 грудня) у домашньому колі, бо Різдво – лише сімейне свято.
 По закінченню святкування , Надія Ярема висловила найкращі побажання Дому Самопомочі, пану директору Ришарду Урбану і всім гостям, які були присутні на цьому святі. Побажала сердечних свят, огорнутих родинним теплом та білим снігом, а також багато щастя в Новому році. Магія Різдва ніколи не закінчиться, а його найбільшим дарунком є родина і друзі. Нехай цей час, який ви проведете в гроні найближчих, наповнить ваше серце спокоєм і радістю. Нехай благословення Божого Дитятка буде з вами усе життя, а щирі різдвяні побажання завжди здійснюються.                                                                            Голова асоціації - Надія Ярема.

вегілія2

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123