This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

Photo0826

У кожній країні є своє свято.  В одній – Санта Клаус, в інших – Дід Мороз. Ми любим Миколая. Нас багато. Бо з нами – Матір Божа та Ісус Христос!

18 грудня 2019 року Самбірська районна асоціація інвалідів провела захід до  Дня Святого Миколая. У цьому заході брали участь члени асоціації осіб з інвалідністю,  а концертну програму з виконанням колядок підготували учні ПТУ ІНТЕРНАТУ ПРОФЕСІЙНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧНІВ-ІНВАЛІДІВ м. Самбір разом із своїм художнім керівником Русланом Креховецьким, де директором  Василь Вікторович Йоник.

З привітальним словом із Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що защедрує наші оселі радістю, світлом і добрими сподіванками привітала голова асоціації Надія Ярема і розповіла про значення свята Святого Миколая. День святого Миколая - священне свято, день, коли варто забути про всі невдачі та неприємності й згадати просту думку про те, що дива відбуваються скрізь і постійно. Справжні новорічні свята приходять до нас саме із цього доброго свята, День Святого Миколая. Цей день радує, як дітей так і дорослих своїми щедрими подарунками. День Святого Миколая одне з найбільш дивовижних, теплих, родинних свят. Це свято обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива.  Існує навіть така легенда, що одного дня Миколай прийшов до собору в Палестині. Його двері були зачинені, але, коли Обранець Господа підійшов до них, то вони відчинилися самі по собі. Говорять, що після цієї події, Святий забажав відправитися на небеса, аби бути ближчим до Бога, на що той йому відмовив. Господь пояснив Миколаю, що його місія — залишатися на землі та допомагати нужденним та бідним людям. Святий прислухався до Божої волі та став творити добрі справи, чим завоював людську повагу та вдячність.
 З приходом цього дня кожен з нас очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому.  Особливі надії на Миколая покладають ті, кого доля обділила своєю прихильністю, бо щиро вірять, що добрий і всесильний покровитель допоможе здійснити давню заповітну мрію. Пам’ятаймо, що кожен з нас є своєрідним помічником Миколая. Освятімося найкращими людськими чеснотами, чистими помислами і благочестям.  Поділімося своєю любов’ю, добром і щедрістю душі з ближніми, допоможімо їм відчути радість свята. Аби цього справді казкового дня Святий Миколай завітав до кожної нашої оселі. На наш захід були запрошені: начальник Самбірського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального  страхування Лариса Подуфала, керівник від філії в кредитній спілка "ВИГОДА" м. Самбір Леся Калічак, директор училища Василь Йоник, які виступили з привітальним словом і побажали нам і нашим родинам знайти в його особі надійного заступника і помічника, нехай він оберігає нас від бід та напастей, щоб були завжди здорові, успішні й щасливі!
 На завершення цього заходу Надія Ярема подарувала членам асоціації і колядникам цього заходу подарункові солодощі, всім подякувала і сердечно побажала здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті. Нехай щедрий Святий Миколай принесе мир, щастя, добро, злагоду родинам та благополуччя рідній Україні.

Тож нехай атмосфера урочистості й піднесення, світла і добра супроводжує всіх нас кожного дня.                                                                                    


Новий рік уже на порозі,

там сміється уся дітвора, 

що родиться Ісус на соломі,

буде радість на все нам життя!

 

В небі зірка ясна засяє,

заспіває всесвіт коляда,

і ялинка прийде привітає

на соломі мале ангеля!

 

Колядуймо всі разом ми браття, 

між нами різниці нема, 

чи католик, чи православний,

ми в Ісуса дитина одна!                

                                         

 Голова асоціації Надія Ярема.

Photo0828

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123