This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

«Ми хочемо хоб війна на сході України закінчилася», - із такими словами діти та молодь з інвалідністю розпочали чергову творчу зустріч в організації. Сьогодні вони, під керівництвом сокальської майстрині Ольги Ровецької, малювали плакати із Великодніми крашанками і святковими привітаннями нашим воїнам в зоні АТО.
Свої творчі можливості відвідувачі асоціації розвивають на творчих зустрічах із сокальською майстринею Ольгою Ровецькою, за підтрики проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється ГО «Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Молодь з особливими потребами підготували пакунок із солодощами і два плакати: один для воїнів, інший – для жителів прифронтових територій. Подарунки доставили волонтери Правого Сектору (Павло Батіг) у с. Авдіївка та хлопцям з 72 бригади, яка перебуває у Широкиному.
Усі ми українці. Дуже шкода, що чиїсь політичні амбіції ділять нашу країну на схід і захід. Кожна країна має схід і захід, так само як і північ та південь. Ми повинні навчитися сприймати ці сторони як географічні напрямки, та в жодному разі не як україномовні чи російськомовні, проукраїнські чи проросійські. У світі дуже мало держав, де усі, без вийнятку, громадяни говорять однією мовою. Та для них це не є проблемою. Усі ми, перш за все, люди. І як ми хочемо, щоб до нас ставилися, так ми повинні ставитися до інших. Де б вони не проживали.
Члени Сокальської асоціації людей з інвалідністю також не залишилися без Великоднього подарунка. ПП «Козацький курінь», ТзОВ «Ніка», АТБ – маркет у м. Сокаль та аптека «Провізор» надали паски та солодощі. Щира подяка усім благодійникам та низький уклін нашим воїнам, які дбають про те, щоб нам спокійно спалося і в Україні нарешті запанував мир.
2017-04-24
Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123