This website works best with JavaScript enabled

24 жовтня 2017 р. в кафе-барі «Володар» у м. Сокаль відбулася творча зустріч «Осінній бал» для молодих людей з інвалідністю. Учасників балу прийшли привітати хорошими словами, солодощами і сувенірами для гостей з інших міст заступник голови Сокальської районної державної адміністрації Ірина Задолинна і заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, а також начальник управління соціального захисту населення Сокальської РДА Володимир Огінський і директор Сокальського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тетяна Бугай. Грамотою за багаторічну плідну працю від Сокальської районної ради були нагороджені голова Сокальської районної асоціації людей з інвалідністю Оксана Кононова і волонтер Корпусу Миру США в Україні Дженніфер Лі.

Вже в 10-те Сокальська районна асоціація людей з інвалідністю ЛОАІ ВОІ СОІУ проводить такий захід та вже 7-мий раз - у кафе-барі «Володар». Тут дуже затишно та приємно, куди щороку хочеться повертатись.

Цього року на свято приїхали молодь з особливими потребами із сіл Шарпанці, Корчів, Забужжя, Княже, Скоморохи, Свитязів, смт. Жвирка, із міст Ковель (громадська організація «Добродія в дії»), Володимир-Волинський (міська організація людей з інвалідністю), Червоноград (організація «Ніка») і Львів (Львівська обласна асоціації інвалідів ВОІ СОІУ).

У концертній програмі із піснями виступив творчий колектив Сокальської районної асоціації людей з інвалідністю, під керівництвом Надії Бокало, із піснями й танцями продовжили концерт учасники театр-студії «Ніка», під керівництвом Наталії Хайсанової (м. Червоноград). Чудові пісні виконав гурт «Кришталь» (учні школи № 3 із м. Сокаль) та затанцювали маленькі учасники хореографічного колективу «Престиж» Сокальського будинку учнівської та юнацької творчості, під керівництвом Мар’яни Блащук. Аня Шот із м. Червоноград і волонтер Сокальської асоціації Богдан Федашко подарували хороших пісень. Андрій Яремкевич і Андрій Філін повеселили гуморесками.

В нашому районі є дуже щирі люди, завдяки яким це свято стало можливим – це Сокальська районна рада та РДА (програма фінансової підтримки Сокальської районної асоціації людей з інвалідністю), власник кафе-бару «Володар» Ігор Плечінь, усі працівники та музикант Мирослав Венгель, Рослислав Фігурко (піццерія «Фігаро»), Анна Костюк (Сокальська агенція регіонального розвитку), Оксана Євчун (Студія «Прованс»),  Юлія Сорочук зробила фотосесію учасникам свята і ПП Наталія Кінах надала солодощі. Ну і звичайно волонтери асоціації – чудові і дуже працьовиті дівчата Ірина Гулявська, Ірина Семчук, Ярослава Швед, Ольга Ровецька, Любов Махоркіна, Любов Штикало, Людмила Середюк, Дженніфер Лі, Надія Бокало і голова організації Оксана Кононова.
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123