This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

Днями Сокальська районна асоціація осіб з інвалідністю Львівської обласної асоціації ВО СОІУ провела «Джинсову вечірку» для молоді з інвалідністю, що відбувалася в кафе-барі «Володар» у місті Сокаль.
Учасників привітали представник Сокальської районної ради Мар’яна Волос та Львівської обласної асоціації Надія Зелінська.
Місцева районна рада нагородила волонтерів Ярославу Швед, Любов Штикало, Любов Махоркіну, Ірину Голявську, Людмилу Середюк, Ірину Семчук за надання щоденної підтримки, вияв милосердя та любов до ближнього.
Натомість голова Сокальської районної асоціації Оксана Кононова подякувала за плідну роботу районній раді та подарувала плакат, зроблений учасниками вечірки, під керівництвом Ольги Ровецької.
Також представники Львівської обласної асоціації людей з інвалідністю вручили подяку за активну громадську діяльність в сфері соціального захисту, а також за роботу з молоддю Сокальській районній асоціації.
На заході виступив творчий колектив «Вишиванка», які танцювали та співали пісні під керівництвом Мар’яни Блащук та Надії Бокало. Зачарувала своїм співом та грою на сопілці Анна Шот. Також для учасників заходу співав колектив театру-студії «Ніка», під керівництвом Наталії Хайсанової. Гуморесками розвеселили Андрій Яремкевич та Андрій Філін.
«Я дуже щаслива, що беру участь в цих заходах, виступаю. Мені дуже приємно виходити на сцену і я люблю чути аплодисменти», ‒ розповідає Анна Шот, яка користується візком та вже 8 рік поспіль відвідує заходи асоціації.
Окрім того, Анна говорить, що неформальні заходи дозволяють знайти нові знайомства, поспілкуватись з друзями і зазначає: «Такі люди мають багато розвиватися. Вони дуже сильні духом і багато чого вміють. Їх не треба тримати вдома і нікуди не виводити. Навпаки, потрібно більше спілкування».
Також волонтер Мар’яна, яка готувала до виступу творчий колектив «Вишиванка» зазначила, що важливим є індивідуальний підхід до кожної людини, незалежно від її потреб. Адже, перш за все, треба заохотити молодь до дії.
Для пожвавлення атмосфери і залучення всіх учасників заходу провели цікаві конкурси та «Джинсову вечірку», що підняла у танок кожного.
«Коли існують такі заходи, коли є відпочинок і робота, тоді забуваєш про всі проблеми, ‒ ділиться волонтер Любов, яка виготовляє свічки з молоддю. ‒ Однак, це не малі діти, а молоді люди, які потребують належного підходу. Вони на цей захід чекають цілий рік». Також жінка розповіла, що волонтери в асоціації навчають молодь співати, танцювати, виготовляти вироби з бісеру.
Пані Любов каже, що незабаром вони відкриватимуть міжнародний гала-концерт: «Нехай тільки одна пісня. Але молодь буде на великій сцені, ми їх для цього тренували. Адже проведення інтегрованих заходів важливе, бо у людей з інвалідністю можна багато чому повчитись, зокрема ‒ сильному бажанню жити на повну».
Цьогоріч до заходу долучилося близько 60 людей з інвалідністю, ‒ із сіл Шпиколоси, Фусів, Перетоки, Забужжя, Княже, Скоморохи, Свитязів та з селища міського типу Жвирка, а також з міст Сокаль, Соснівка, Гірник, Червоноград (Червоноградська міська громадська організація неповносправної молоді «Ніка») та Львів (Львівська обласна асоціація ВО СОІУ).
Голова Сокальської асоціації Оксана Кононова підсумувала: «Вдячна хореографу Мар’яні Блащук, музичному керівнику Надії Бокало, спортивному тренеру Марії Пікуновій та вчителю арт-терапії Ользі Ровецькій за активну участь у підготовці вечірки та за розвиток можливостей і творчості молодих людей з інвалідністю. Ми більше 10-ти років проводимо тематичні вечори для молоді з особливими потребами. Метою наших заходів є вияв уваги до цієї категорії населення, до їхніх проблем і потреб, а також згуртування та інтеграція в суспільство молоді з інвалідністю Сокальського району».
Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123