This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

Щороку світова спільнота відзначає 3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю. Так, і Старосамбірська районна асоціація провела таке відзначення у залі міської ради м. Старого Самбора. На захід завітали в.о. перший заступник голови Старосамбірської районної державної адміністрації – Руслан Пупа; заступник голови Старосамбірської районної ради – Микола Мартич; начальник відділу патронатної  служби голови Старосамбірської  районної ради Галина Павлечко; керівник підрозділу пенсійного фонду Старосамбірського району – Катерина Борецька; голова м. Старий Самбір – Ігор Трухим; директорка КУ «Старосамбірський РІРЦ» - Марія Фурдичко; керівник Старосамбірської районної філії Львівської області центру зайнятості – Мирослава Пізнак; заступник директора Старосамбірського територіального центру – Олександра Шийка; керівник Старосамбірського відділення УВД ФССУ у львівській області – Ольга Цепенда.

Захід розпочала голова Старосамбірської РАІ – Галина Литвак, де наголосила, що це не свято, це тільки відзначення, що люди з обмеженими можливостями вимагають до себе особливої уваги. Цей день було засновано у 1992 році Генеральною Асамблеєю ООН, і відзначається щороку. Також  Галина Миколаївна звернула увагу на те, що людям з інвалідністю не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе звичайними людьми, як і всі – ми рівні перед Богом. Приємно, що державні структури району не є байдужими до проблем нашої організації. І це радує, що ми не поза увагою, цим є підтвердження, що у районі усуваються бар'єри доступності, сталий розвиток: потенціал технологій інклюзивне навчання у закладах дошкільної та загальної середньої освіти району, допомога у пошуках роботи і т.д., усунення соціальної нерівності, залучення людей з інвалідністю в повсякденне життя суспільства. До розмови приєднались в.о. перший заступник голови Старосамбірської районної державної адміністрації – Руслан Пупа та заступник голови Старосамбірської районної ради – Микола Мартич разом з начальником відділу патронатної  служби голови Старосамбірської  районної ради Галиною Павлечко, вручили активістам асоціації грамоти, подяки та подарунки. Голова м. Старий Самбір – Ігор Трухим з теплими словами подарував великий букет квітів голові Старосамбірської РАІ, Катерина Борецька керівник підрозділу пенсійного фонду Старосамбірського району – вручила подяку Галині Литвак.

Багато теплих слів було сказано за роботу організації . На завершення заходу наймолодші учасники виступили з невеликим концертом, де прочитали неймовірно гарні вірші на тематику даного заходу, співали, колядували. Гості були у захваті проведення такого заходу. По завершенні всім було роздано подарунки за кошти асоціації, а також накрито солодкий стіл – спонсором якого був ПП «АВС» - Михайло Полюга за, що і щиро дякуємо йому.

Галина ЛИТВАК

Голова Старосамбірської районної

асоціації інвалідів ГО ЛОА ВО СОІУ

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123