This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

— Медицина лікує хвороби, а виліковує природа, духовність , творчість та  ще й  чисте повітря. Ми вийшли з природи, і це велике щастя — хоча б на якийсь час повернутися в її лоно, забути про негаразди і проблеми повсякденного життя. Ми часто недооцінюємо ці речі для здоров’я.
Трускавецька міська асоціація  інвалідів ,на численні  прохання членів  асоціації, організувала поїздку  в зоопарк ,,Лімпопо,, поблизу  Меденич.
Виносимо велику  подяку  власнику зоопарку ,,Лімпопо,, добродію Сергію Костіву за  благодійну акцію для  людей  з  інвалідністю Трускавецької МАІ ЛОАІ ВОІ СОІУ, а  також   добродію  Олександрові  Шишко  за транспортне  забезпечення!
Відключилися  від  турбот  і труднощів, перебували у чудовому  стані і спокою.  Людині дуже важливо побачити гарні краєвиди ,побути серед так званих  братів  наших менших, співати, танцювати, малювати, слухати гарну музику. Це все несе оздоровчий ефект.
Голова  Трускавецької
МАІ ЛОАІ  ВОІ  СОІУ                                                                                   Заблоцька  Н.
2017-05-23
Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123