This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

23.05.2019 р. в Трускавці    відбувся  соціальний проект для людей з інвалідністю «Радість життя у творчості». Його ініціатор Львівська обласна асоціація всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України»

Трускавецька міська асоціація інвалідів реалізувала фестиваль талантів ʺРадість життя у творчостіʺ для  людей  з інвалідністю. 

  Мета:Розвиток творчих  здібностей  і культурного розвитку осіб з інвалідністю,популяризація народної творчості та просвітницької діяльності.

Завдяки фестивалю намагаємся сприяти у формуванні світогляду та відчутті прекрасного в людей та молоді з інвалідністю, мотивувати учасників до віри у власні сили, допомагати їм з інтеграцією в суспільство, а також, завдяки активній діяльності, привертати увагу громадськості до проблем людей та молоді з інвалідністю.

Ініціатором виступила Львівська обласна асоціація ВО СОІУ, яка оголосила Конкурсний  Проект, з умовою дотримання  та виконання  всіх пунктів  Положення Проекту,  та надала кошти.

У конкурсі  приймали участь десять  особливих людей -  членів  Трускавецької міської асоціації інвалідів. В рамках проекту  були здійснені  такі заходи: Асоціація  представила 10 учасників.  Під час фестивалю відбувся концерт талантів: учасники виступали з творчими номерами, представляли власні роботи, а гості заходу мали змогу отримати багато позитивних емоцій.  Сім учасників виконали два і більше  творів свого жанру .-  В залі лунали пісні та вірші, інструментальне виконання Виставлялися твори трьох учасників фестивалю  особистої творчості:вишивка, роботи з дерева ,каменю.    У «візитці» кожен з них розказав про себе та продемонстрував свої таланти. Вони вийшли на сцену в українському вбранні. Участь  нашої асоціації в цьому Проекті дала змогу закупити  сценічні костюми, про які ми давно мріяли, але не мали коштів купити.Окрім того, кожен учасник отримав  подарунок і подяку за участь у фестивалі -  Ми  вручили для всіх учасників грамоти і подарунки.  Ми запросили на фестиваль представників міської влади – голову міста Кульчинського А. Б., завідувача  відділу культури Татомир Т. Є.,художнього  керівника  Народного дому міста Соляник О.А., акомпаніатора - баяніста Народного дому міста Шкільника Б. С., директора трускавецького радіомовлення  журналіста Поливку Л.Л.,керівництво ЛОАІ ВОІ СОІУ  та 30 членів ТМАІ . Конкурс  передбачає обирання переможців, які поїдуть на обласний фестиваль.

 Голова Трускавецької міської  асоціації інвалідів 

Надія Заблоцька.

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123