This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

    Члени Буської районної асоціації інвалідів та РСКІ «Вікторія» 15-20 липня 2019 року здійснили оздоровчо-пізнавальну поїздку до туристичного комплексу «У Мар’яни», що знаходиться  в місті Яремче, Івано-Франківської області.

       Учасники поїздки побували на екскурсії в Буковелі на канатній дорозі, де діти і дорослі із захопленням розглядали краєвиди гір. А також відвідали Яремчанський водоспад Пробій – каскадний водоспад в українських Карпатах на річці Прут. Висота падіння води 8 метрів, а над водоспадом побудований міст заввишки 20 метрів.

       Члени Буської РАІ та РСКІ мали можливість побачити старовині дерев’яні  церкви XVII-XVIII ст.:Михайлівська в селищі Дора, Святого Іоана в селищі Ямна. Побували у Великому Скиті Манявський, який розташований між схилами гір, вкритих вічнозеленими смереками, біля джерела з цілющою водою та мікрокліматом. Також мали можливість відвідати  монастир воздвиження чесного і животворчого хреста Господнього, де вже двічі з'являлася Пресвята Богородиця. Неподалік від храму стоїть хрест, який допомагає людям у їхніх недугах. У храмі є чудотворна ікона Пресвятої Богородиці «Ізбавлительниця від злих», писана на Афоні у 1788р. А також є ікона «Ігуменія Манявська», яка попереджала про лихоліття. Туристична фірма «Перлина Карпат» забезпечила наш маршрут екскурсоводом.

       Побували і в зоопарку з дикими звірами, де діти з цікавістю розглядали і годували тварин.

       А найцікавішим моментом подорожі стала поїздка грузовим автомобілем через ліс і річки до Манявського водоспаду, висота якого близько 20 метрів.   

      Неймовірні відчуття отримали, побувавши біля підніжжя гори Говерли, на скелі Довбуша і на горі Маковиця.

      Весь вільний час діти купалися в річці, займалися спортом.

      Колектив Буської асоціації інвалідів щиро дякує нашим благодійникам за підтримку.

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123