This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

30 липня 2019 р. в приміщенні Буської ДЮСШ відбулася ХVII-а районна Спартакіада осіб з інвалідністю Буського району, організована Буською районною асоціацією інвалідів та Реабілітаційно-спортивним клубом інвалідів «Вікторія». Спартакіада щороку проводиться з метою соціальної реабілітації цієї категорії осіб в суспільство, організації їх змістовного відпочинку та залучення до занять фізичною культурою і спортом, а також для виявлення кращих спортсменів до складу збірної команди району для участі в обласній Спартакіаді.
Розпочалося свято з виконання Гімну України і Пісні про Спорт (музичний керівник Андрій Коник). Наші діти декламували вірші для всіх присутніх, а Федишин Богданка заспівала дві милозвучні пісні про Україну.
На нашу Спартакіаду завітали поважні гості: голова Буської районної ради Глова Богдан Володимирович, заступник голови Буської районної держадміністрації Сай Тетяна Петрівна, а також заступник голови Буської районної ради Фурда Роман Ярославович, які привітали наших спортсменів і побажали їм спортивного завзяття і доброго настрою.
Голова Буської районної асоціації інвалідів Софія Климус привітала учасників заходу зі святом і побажала їм здоров’я і успіхів у змаганнях.
Змагання проводилися окремо серед жінок і чоловіків віком від 14 років і старші з таких видів спорту, як шашки, теніс, дартс, бочча . Судді змагань: Фабіянський Василь (головний суддя змагань) – бочча, теніс, Іванів Роман – шашки, Наводілова Христина - дартс. У правилах Спартакіади дозволяється одному учаснику брати участь лише в одному виді спорту і не більше.
Під час змагань, учасників активно підтримували їхні батьки і друзі. Юні спортовці вправно демонстрували свої сили у цих видах спорту. Діти асоціації та клубу були долучені до проведення рекреаційно-спортивних ігор. Всі учасники змагань отримали масу позитивних вражень, а переможці - свої нагороди. Отже, результати змагань.
Настільний теніс: 1 місце – Чучман Люба, 2 місце - Паньків Даніїла,
3 – місце – Дячок Олеся.
Шашки: жінки - 1 місце – Нагорна Ольга, 2 місце – Шишка Оксана, 3 місце – Пронозіна Світлана, чоловіки - 1 місце – Гутий Роман, 2 місце – Бабірецький Ігор, 3 місце – Федорак Андрій.
Дартс: 1 місце – Романюк Саша, 2 місце – Шишка Діана, 3 місце – Обірик Вікторія.
Бочча: - 1 місце – Вороновська Христина, 2 місце – Федишин Богданка.
Нагородження провели голова Буської районної асоціації інвалідів Софія Якимівна Климус, головний суддя змагань Василь Петрович Фабіянський, а також ведуча свята Христина Миронівна Наводілова. Вони вручили переможцям грамоти та грошові заохочення. Дітям, які брали участь в рекреаційно-спортивних іграх, були вручені грамоти, призи та солодощі.
На цій святковій ноті змагання закінчилися, а тим часом, збірна команда району розпочне підготовку до обласних змагань.

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123