This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

11

З нагоди відзначення Всесвітнього дня людей з інвалідністю, який є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з обмеженими фізичними можливостями, у актовій залі Буської дитячої музичної школи у неділю, 1 грудня, відбувся традиційний щорічний мистецький фестиваль «Повір у себе», організатором якого стала Асоціація інвалідів Бущини на чолі з своїм багаторічним керівником Софією Климус.

Свято розпочалося виконанням гімну України та гімну Буської районної асоціації інвалідів. Хвилиною мовчання учасники акції вшанували пам’ять усіх загиблих у війні з російським агресором захисників України.

   З вітальними словами до присутніх членів Асоціації, батьків, бущан звернулися: голова Буської районної ради Богдан Глова, перший заступник голови Буської РДА Олег Ільків та начальник управління соціального захисту населення РДА Андрій Лащук.

Керівники запевнили, що й надалі допомагатимуть та всіляко підтримуватимуть організацію, подякували за титанічну працю багаторічному голові Асоціації Софії Якимівні Климус, вручили подяки найактивнішим членам Асоціації

Зі сцени учасники свята дарували свої пісні, декламували вірші, розповідали гуморески, танцювали, за що отримували щирі оплески глядачів та подарунки від спонсорів.

Зі своїми мистецькими дарунками на сцені ДМШ виступили Вікторія та Софія Обірик, Діана і Дарина Шишки, Василь та Андрій Сіолковські, Сурма Ярина, Ростислав Іващишин, Богданна Федишин, Тетяна Турчиняк, танцювальний колектив «Нові зірки» (керівник Мар’яна Цюпка), ансамбль «Бусленята», музичний керівник Андрій Коник, Юля Коваль, Мирося Гнідь, Ірина Приступа, Сніжана Коцаба, Дмитро Омелянський, Оксана Роман, Максим Роман, Марта, Марія, Олеся Дячки, Роман Гутий, та інші.

   Діти Буської районної асоціації інвалідів

виконали театральну постану «Сучасна Ріпка».  

     На завершення заходу заступник голови РДА Тетяна Сай та начальник відділу Пенсійного фонду України у Львівської області Олег Цимбор подякували учасникам за гарний підготовлений концерт та побажали їм подальших успіхів.

Підбиваючи підсумки фестивалю, голова Буської районної асоціації інвалідів Софія Климус також подякувала керівникам органів влади: Буській районній раді та райдержадміністрації, Буській міській раді, Львівській обласній асоціації інвалідів, благодійникам, усім тим, хто в міру своїх можливостей повсякчас допомагає організації та неповносправним. Слова подяки лунали для Марії Коротич, Ольги Керкало, меценатам – сім’ї Юрію та Роксолані Крупняки, Миколі Яворському, Михайлу Кадиляку, Антону Рудищину, Роману Пришляку, Василю Кошіль, Богдану Пасічнику та іншим.

Завершився захід спільним виконанням пісні «Многая літа».

   Ведучами свята були Любов Огороднік та Христина Наводілова.

12

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123