This website works best with JavaScript enabled
Програма комітету: створення безбар’єрного середовища життєдіяльності маломобільної групи населення у Львівській області на 2010-2014 роки.

Загальні положення: заходи програми спрямовані на поступове формування умов для вільного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення житлові будинки, гуртожитки готелі, заклади соціального захисту населення, лікарні, заклади торгівлі, культові споруди. На місцевому рівні, передбаченні Законом України “Про основи соціального захищення інвалідів України”.

Мета програми:

  • посилення соціального захисту людей з обмеженими фізичними можливостями та створення сприятливих умов для їх життєдіяльності;
  • забезпечення та здійснення умов для безперешкодного доступу мобільної категорії населення до об’єктів житлового, адміністративного, соціального, культурно-побутового призначення та інженерно-транспортної інфраструктури;
  • визначення стану справ щодо забезпечення безперешкодного доступу інвалідів та маломобільних груп населення до об’єктів житлового, адміністративного, соціального, культурного, побутового призначення та транспортної інфраструктури.

 

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123