This website works best with JavaScript enabled
Проведені конференції і збори (в тому числі звітно – виборні) міських і районних осередків ЛОАІ ВОІ СОІУ по виконанню обласної та відповідних районних і міських комплексних програм правового захисту, соціальної підтримки та реабілітації людей з інвалідністю на 2015 -2018 роки за участю керівництва ЛОАІ ВОІ СОІУ в: Дрогобицькому Центрі «Реабілітація інвалідів»,   Миколаївській РАІ, Новороздільській  спілці інвалідів «Промінь життя», Самбірській РАІ , Пустомиівській РАІ, Львівському МТІ , Моршинському МТІ , Стрийській РАІ , Жидачівській РАІ  та інших міських і районних асоціаціях і товариствах ЛОАІ ВОІ СОІУ.
Надана методична допомога:
- В підготовці документації і реєстрації нових редакцій статутів 24  місцевим осередкам ЛОАІ ВОІ СОІУ ( листопад-грудень 2016 року).
- Новообраному керівництву Самбірської РАІ ЛОАІ ВОІ СОІУ та Дрогобицької МАІ ЛОАІ ВОІ СОІУ (лютий 2016 р.)     в налагодженні статутної діяльності.
- Галицькій РАІ м.Львова  в налагодженні статутної діяльності.
Підготовлені і проведені всеукраїнські конференції, семінари - тренінги:
Підготовлена  і проведена Всеукраїнська конференція на тему: «Про реалізацію в Україні законодавчих заходів відповідно до  норм Конвенції ООН про права людей з інвалідністю і рекомендацій Комітету ООН з прав людей з інвалідністю»  за участю представників міністерств та відомств України, уповноважена з прав  людини у Верховній Раді України( м.Київ, 11-13 травня 2016 р ).
Підготовлене і проведене всеукраїнське засідання круглого столу про забезпечення прав людей з інвалідністю в умовах децентралзації ( Хирів, Старосамбірський район, 01-04.8 2016р.), учасники 70 осіб,  з них 14 керівників осередків ЛОАІ ВОІ СОІУ).
Підготовлені і проведені обласні конференції, семінари – тренінги та інші заходи:
Підготовлений і проведений семінар - тренінг для лідерів та активістів громадських організацій інвалідів на тему:
- « Місія громадських організацій інвалідів, принципи врядування, стиль і стандарти ефективного керівництва»  спільно з Чернівецькою обласною організацією інвалідів ВОІ СОІУ.  (11-12 липня) –учасники 25 членів ЛОАІ ВОІ СОІУ та 30 членів Чернівецької обласної організації.
- «Роль жінок – інвалідів в розвитку сучасного суспільства» .(13 – 14 липня). учасники 25 членів ЛОАІ ВОІ СОІУ та 30 членів Чернівецької обласної організації.
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123