This website works best with JavaScript enabled
Львівська обласна асоціація інвалідів ВОІ СОІУ - бере активну участь у роботі державних органів.

Голова ЛОАІ ВОІ СОІУ  - Леонід Тарасенко є членом Координаційної  Ради у справах інвалідів при голові Львівської ОДА.

Також є членом Обласного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерної транспортної інфраструктур (КД) при Львівській облдержадміністрації та членом Колегії головного управління соціального захисту населення Львівської ОДА.

Голова ЛОАІ ВОІ СОІУ входить у регіональну  комісію з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій інвалідів по отриманню державної допомоги у Львівській області.

Також Тарасенко Л. А, разом із головою Трускавецької міської асоціації інвалідів Надією Заблоцькою та головою Стрийської міської асоціації інвалідів Дарією Корінець входять до складу Громадської Ради при Львівській облдержадміністрації, а зокркема є членами комітету з вирішення соціальних питань.
У кожному районному центрі чи місті обласного підпорядкування також створено Координаційні Ради у справах інвалідів при головах міськвиконкомів та райдержадміністрацій. Голови міських та районних асоціацій і товариств інвалідів Львівської обласної асоціації інвалідів є членами таких Координаційних Рад.
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123