This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

Попереду – цікаві та потрібні заходи
Президія Ради Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ 10 серпня на чолі з в. о. голови ЛОАІ Оксаною Кіяновською провела засідання. На порядку дня було чимало актуальних питань, зокрема, обговорено підготовку до низки заходів, які будуть проведені у третьому кварталі 2017 р.
Розпочали засідання Президії Ради з розгляду питання «Про роботу Самбірської міської та Кам’янка-Бузької районної асоціацій інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ». Про роботу цих організацій розповіли юрист Львівської обласної асоціації інвалідів Надія Зелінська та голова Старосамбірської районної асоціації інвалідів Галина Литвак, які напередодні особисто відвідали ці осередки ЛОАІ. Стосовно роботи Самбірської міської та Кам’янка-Бузької районної асоціацій інвалідів були певні зауваження, тож рішенням Президії Ради їх керівникам рекомендовано активізувати роботу в напрямках розвитку цих осередків.
Друге питання порядку денного «Про нагородження активістів інвалідного руху» обговорювали надзвичайно жваво. Адже незабаром одразу три осередки Львівської обласної асоціації інвалідів відзначатимуть ювілейні дати з часу створення. Зокрема, Золочівська та Пустомитівська районні асоціації святкуватимуть своє 25-річчя, а Трускавецька міська – 20 років діяльності. Члени Президії Ради ухвалили рішення нагородити керівників і активних членів цих організацій з нагоди ювілеїв.
Найінформативнішим було питання «Про підготовку до реалізації заходів 3-го кварталу 2017 р.» (доповідала в. о. голови ЛОАІ Оксана Кіяновська). Адже ці місяці будуть багаті на актуальні та потрібні заходи. Так, у серпні відбудуться тренінг «Покращення становища та розширення прав і можливостей дівчат і жінок з інвалідністю – запорука зміцнення суспільства» та семінар-тренінг «Місія лідера громадської організації людей з інвалідністю в ефективній діяльності організації». Обидва ці заходи будуть проведені на Потавщині в рамках акції «Україна єдина». Члени Львівської обласної асоціації інвалідів обмінюватимуться досвідом зі своїми колегами з Полтавської області. Нагадаю, такий обмін досвідом у попередні роки об’єднав активістів інвалідного руху Львівщини із Закарпаттям, Черкащиною та Чернівеччиною.
Всередині вересня на Львівщині відбудеться ще один цікавий захід – семінар-тренінг «Роль громадських організацій людей з інвалідністю в оздоровленні і рекреаційній реабілітації людей з інвалідністю». він буде проведений поблизу м. Червоноград і триватиме два дні.
А наприкінці вересня у Львові відбудеться всеукраїнська конференція на тему «Про забезпечення достатнього рівня життя та соціального захисту людей з інвалідністю в Україні відповідно до Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю». Ця конференція згуртує представників інвалідного руху усієї України навколо пошуку шляхів вирішення проблем людей з інвалідністю, тож уже зараз необхідно чимало зусиль для її організації. Завдяки активності керівництва та членів Львівської обласної асоціації інвалідів цей процес розпочатий уже давно.
Крім організації заходів ЛОАІ також активно братиме участь у всеукраїнських. Зокрема, у спартакіаді для людей з інвалідністю та конференції жіночого комітету ВОІ СОІУ, що відбудуться на початку вересня.
Президія Ради ЛОАІ докладно обговорила усі заплановані заходи і, внісши свої пропозиції, ухвалила відповідні постанови щодо кожного питання.

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123