This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

20 грудня відбулося засідання Президії Ради Львівської обласної асоціації ВО СОІУ з таким порядком денним:
1. Про виконання проектних заявок на отримання фінансової підтримки осередків ГО ЛОА ВО СОІУ в 2018 році для здійснення статутної діяльності.
2. Про покращення інформаційного забезпечення осіб з інвалідністю через газету «Благовіст», мережу Інтернет та соціальні мережі.
3. Про підготовку обласної Комплексної програми правового захисту, соціальної підтримки і реабілітації людей з інвалідністю на Львівщині на 2019 - 2022 роки - завдання і перспективи.
4. Положення Програми надання фінансової підтримки місцевим осередкам Громадської організації «Львівська обласна асоціація Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України» для розвитку творчих здібностей і культурного розвитку осіб з інвалідністю, популяризації народної творчості та просвітницької діяльності.
5. Про фінансове зміцнення ГО ЛОА ВО СОІУ і її місцевих осередків в 2019 році.
6. Про проведення в січні 2019 року Різдвяного волонтерського заходу «Подаруй радість захиснику Вітчизни».
7. Про скликання засідання Ради ГО ЛОА ВО СОІУ за підсумками роботи в 2018 році.
8. Затвердження Положення Про ХХХІІ Спартакіаду осіб з інвалідністю Львівщини - багатоступінчатого заходу фізкультурно – спортивної реабілітації осіб з інвалідністю у 2019 році.

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123