This website works best with JavaScript enabled
Дрогобицька районна асоціація інвалідів зареєстрована 4 серпня 2003 року. Голова асоціації Панченко Петро Григорович

тел: (03244) 7-21-03

Асоціацією проводяться районні спартакіади інвалідів, виставки мистецьких творів. організовуються туристичні поїздки.

У 2006 році
інвалідам надавалась матеріальна допомога. За зверненням інвалідів надавались юридичні послуги та консультації. За сприяння райдержадміністрації на базі Підбуської СШ проведено спартакіаду інвалідів, переможцям та учасникам, вручено грошові винагороди, грамоти та пам’ятні подарунки. Організовано виставку мистецьких творів, виготовлених руками членів асоціації. Організовувались туристичні поїздки по пам’ятних місцях Львівщини, до Почаївської лаври. До міжнародного дня інвалідів членами асоціації силами учнівської молоді підготовлений концерт. На 2007 рік передплачено 117 примірників газети «Благовіст».

У 2007 році
зареєстровано 301 член організації, 5 осередків. Прийнята районна Комплексна програма реабілітації інвалідів на 2007-2010 роки. Завдяки співпраці з районним управлінням соцзахисту надається матеріальна допомога інвалідам району. Проводився концерт до міжнародного дня інваліда. Організовано виставку мистецьких творів членів асоціації, проводились поїздки по пам’ятних місцях Львівщини та Почаївську лавру.

У 2008 році
зареєстровано 3184 члени організації. Проведено Звітно-виборча Конференція (05.08.2008) на якій обрано членів правління Дрогобицької РАІ. Асоціацією надавалась гуманітарна допомога інвалідам, за зверненням інвалідів також надавалась юридична допомога. Проведено спортивне свято для інвалідів районна спартакіада. Організовано виставку мистецьких творів членів асоціації, проводились поїздки по пам’ятних місцях Львівщини та Почаївську лавру. До міжнародного дня інваліда членами асоціації силами учнівської молоді проведено концерт та св’ятковий обід, надавалась матеріальна допомога. На 2009 рік передплачено 70 примірників газети «Благовіст». За сприяння райдержадміністрації на базі Підбуської СШ проведено спартакіаду інвалідів, учасникам та переможцям змагань вручено грошові винагороди, грамоти та пам’ятні призи. Постійно зміцнюються зв’язки з місцевими підприємцями та громадськими організаціями.

У 2010 році
Львівська обласна асоціація інвалідів брала участь в обговоренні фінансової підтримки з головою районної Ради, заступником голови РДА з гуманітарних питань, начальником управління соцзахисту РДА по питанню фінансової підтримки. За зверненням інвалідів також надавалась юридична допомога. Отримувалась та надавалась інвалідам району гуманітарна допомога. Передплачено 50 примірників газети «Благовіст» на 2011. Надавались юридичні послуги інвалідам. За сприяння райдержадміністрації на базі Підбуської СШ проведено спартакіаду інвалідів. Передплачено 41 примірник газети «Благовіст». Проведено спортивне свято для інвалідів районна спартакіада. Організовувалась виставка мистецьких робіт, проведено поїздку по пам’ятних місцях Львівщини та в Почаївську Лавру. До дня інваліда членами асоціації організовано концерт. Зміцнено зв’язки з місцевими підприємцями та громадськими організаціями. Забезпечені засобами доступу для осіб з обмеженими фізичними можливостями такі об’єкти, як: Районна Рада і адміністрація, Міська Рада, Управління праці і соціального захисту, Управління пенсійного фонду, Центр зайнятості населення, поліклініка. Працевлаштовано 16 осіб з обмеженими фізичними можливостями.

У 2011 році зареєстровано 3806 членів організації. На інтегрованому навчанні 46 інвалідів. Передплачено 50 примірника газети «Благовіст» на 2012.
2013 рік

18 червня 2013 року проведено звітно - виборні збори Дрогобицької районної асоціації інвалідів Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ. В зборах прийняли участь голова Львівської обласної асоціації інвалідів Леонід Тарасенко, перший заступник голови Оксана Кіяновська, заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації з гуманітарних питань Олександр Філіпенко, начальник управління соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації  Галина Чапля.

Заслухавши звіт про роботу Дрогобицької районної асоціації інвалідів Миколи Савки,  учасники зборів висловили  багато питань  і пропозицій щодо покращання  організації роботи районної асоціації інвалідів та соціальної і правової підтримки інвалідів району. Критичними в оцінці роботи районної асоціації інвалідів були голова обласної асоціації інвалідів Леонід Тарасенко, який відмітив пасивність керівних органів районної асоціації у виконані своїх статутних завдань і першого заступника голови Оксани Кіяновської, яка розповіла про позитивний  досвід роботи значної кількості активно діючих  міських і районних осередків  Львівської обласної асоціації інвалідів.

Головою Дрогобицької  районної асоціації ЛОАІ ВОІ СОІУ знову обраний Микола Савка, першим заступником  голови обрана Марія Бориславська, членами Ради організації – Ігор Кекош, Ірина Возна, Ольга Адам, Ольга Калапунь, Василь Шепеляк.

Заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації з гуманітарних питань Олександр Філіпенко запевнив, що інформація про ситуацію. яка склалася  з найбільшою громадською організацією району не залишиться поза увагою керівництва району, а спільна робота новообраного активу районної асоціації інвалідів і районної влади обов’язково  оживить життя Дрогобицької районної асоціації інвалідів.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123