This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

В лютому місяці асоціація Моршина,і стрийського району взяли участь в м.Турка обласних командних змаганнях з шашок за програмою 26-комплексних ігор Львівщини. В цих змаганнях взяли участь 41 команда з 20 міст та районів області. Змагалися 2 дні. Після впертої та наполеглевої бортьби перше місце посіла команда Стрийського району та 3 місце серед людей з інвалідністю. Ми гордемося їхнім успіхам бо , це вагомий внесок в спортивному житті.
З нагоди 3 річниці Небесної Сотні в м.Моршин провели спільно Моршиньске товариство інвалідів з Стрийською РАІ шашко-шаховий турнір. Відкрила голова товариства інвалідів Зіновія Кецик,яка про інформувала про наші здобутки. З теплими словами привітання звернувся начальник віділу з питань спорту та культури Тарас Мехайлишин. Прозвучав гімн,хвилина мовчання відали нашим героям які віддали життя за наше краще майбутнє. В турнірі взяло участь 24 чоловіка. Вибороли такі місця. Юрій Кузьмін,Любомир Курило,Юрій Сирмай.
Зіновія Кецик,Іванна Кухтій,Галина Мацик.
В шахах:Іван Прихотько,Любомир Мицак,Юрій Кузьміних.
Людмила Максимець,Зіновія Кецик,Наталія Кравець.
Зіновія Кецик нагородила грошовою премією всіх учасникив змаганнь і подякувала меру міста Руслану Ільницькому,Тарасу Михайлишину, та Тетянні Левкович за допому і сприяню в турнірі.Також інформаційнаму засубу "Простір" за телевізійне висвітлення цих змагань.
Хай живуть герої в пам'яті народній!Слава Україні! Героям слава! Голова ММТІ ТА СТРИЙСЬКОЇ РАІ ЗІНОВІЯ КЕЦИК.
2017-04-24
Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123