This website works best with JavaScript enabled

9 липня у місті Моршин на стадіоні “Медик“, який розташований в центрі Моршина відбулася 20 ювілейна спартакіада, присвячена 28 річниці Незалежності України та дню фізичної культури.

На початку спортивного свята під звуки Гімну України державний прапор підняли: Юрій Кузьміних, Юрій Сирмай, Олексій Савчук. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих членів товариства, та героїв України, які вже відійшли у вічність.

Зі словами вітань до присутніх звернулась голова ММТІ Зіновія Кецик, яка розповіла про здобутки товариства за 20 років, а їх було не мало – 34 кубки, вимпела, дипломи, грамоти, які свідчать про нашу роботу.

Урочисту частину словами Божого благословення розпочав священник УГКЦ о. Іван Пецюх, доповнив священник УПАЦ о. Йосиф Дорошевич.

З привітаннями виступив перший заступник міського голови Юрій Ярославович Янків, який нагородив почесними грамотами від міської Ради активних спортсменів, а зокрема: Ю. Кузьміних, В. Сакаль, Ю. Сирмай, О. Савчук, А. Куленко, Г. Мацик, та багато інших, також були надані цінні призи.

Наступними виступали начальник управління праці та соціального захисту населення – Марія Володимирівна Сидор, та депутат міської Ради - Валентина Миколаївна Крук, головний спеціаліст відділу спорту та молоді – Андрій Васильович Гошовський, помічник депутата України – Галина Ярославівна Сенів, керівник ЦЄХБ – Людвіг Шик. Від Львівсткої обласної асоціації голову ММТІ З. В. Кецик було нагороджено почесною грамотою і вручено кубок.

На свято прибули голови асоціацій м. Жидачів – М. І. Мащук, м. Миколаїв – М. В. Бардин, м. Стрий –Д. Д. Корінець. Неймовірною втіхою був виступ хлопчика Артема Чівікова, який декламував вірш про спорт в Україні.

Слід відзначити, що багато старань та енергії для підготовки і успішного проведення урочистостей доклали: Тетяна Левкович, Тарас Михайлишин, Роксолана Голобін. Що стосується спортивних баталій, то в них взяли участь 59 членів Моршинського міського товариства інвалідів.

Переможцями спартакіади стали такі спортсмени:

Біг на 60 м;

Любомир Курило, Олексій Савчук, Андрій Куленко.

Галина Помоганич, Наталія Мочарська, Світлана Казидуб.

Стрибки в довжину;

Андрій Куленко, Любомир Курило, Юрій Сирмай.

Аліна Балабан, Оксана Ганус.

ДАРТС;

Юрій Сирмай, Віталій Сакаль, Юрій Кузьміних.

Переможці та учасники були нагороджені грамотами, грошовою премією та цінними призами. Ці люди хоч і не мають міцного здоров’я та атлетичних статур, але були налаштовані на вперту спортивну боротьбу та перемогу. Тож слід відзначити усіх учасників змагань за їхнє прагнення побороти свою недугу. Не дивлячись на спекотну погоду ніхто не хотів розходитись. Люди спілкувались, обмінювались новинами, враженнями. Після змагань усі учасники пішли на обід, який був організований керівником ЦЄХБ Людвігом Шиком. Ситно пообідавши, співали веселі пісні. На завершення пролунала спільно виконана «Многая літа».

Оргкомітет висловлює щиру подяку усім, хто допоміг у проведенні ювілейної спартакіади: міському голові Моршина – Р. Я. Ільницькому, начальнику управління соціально-гуманітарної політики ММР Т. В. Левкович, начальнику відділу спорту та молоді – Т. М. Михайлишину. та А. В. Гошовському, головному лікарю Моршина – Г. Й. Юкшинському, президенту футбольного клубу «Медик» Миколі Кмітю, ПП ТРК «Простір» - В. Федоренку за передачу по телебаченню, оператору - Ірині Михайлишин. Спонсорам: народному депутату України Андрію Коту, депутату Львівської обласної Ради Всеволоду Біласу. Директору «Оберіг» Лідії Печеняк, Ростиславу Кушині, керівнику ЦЄХБ Людвігу Шику.

Всім хто долучився до проведення 20 ювілейної спартакіади бажаємо міцного здоров’я, процвітання та Божого благословення!

Голова ММТІ – Зіновія Кецик

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123