This website works best with JavaScript enabled
  З нагоди Різдвяних свят Моршинське міське товариство інвалідів провели благодійну акцію для дітей з інвалідністю та людей похилого віку.
  Напередодні Святої Вечері в приміщенні Моршинського товариства інвалідів зібралися батьки зі своїми діточками. Урочистість відкрила голова ММТІ  Зіновія Кецик. Привітала всіх присутніх з наступаючими святами, побажала всім, щоб народжений Ісусик від Пречистої Діви Марії приніс більше радості, охоронив від небезпек, горя, біди та хворіб, дав діточкам міцного здоров’я, щоб їх любили рідні та окружающі їх люди. Їхнім батькам побажала втіхи та радості від їхніх діточок, щоб не втрачали силу і терпіння в їх вихованні, щоб вони виросли достойними та гідними громадянами України. Також дорослим побажала міцного здоровя, бо без нього не милі щоденні справи і довгих років життя з вірою в краще майбутнє !
  Потім діточки розказували вірші, були розказані гуморески. Гарно та весело пройшла урочистість. Благодійник, який зробив свято для людей з інвалідністю, а це керівник ЦХБ для мало забезпечених людей  –        Людвіг Шик, Юрій Стасів, Андрій Бурий та Елла Шик зі щирістю побажали щоб у нас було поменше людей з інвалідністю. Роздали всім присутнім діточкам з інвалідністю подарки, ( а їх було 17 ). А також дорослим роздали продуктові набори. Потім Людвіг Шик надав нам машину і ми розвозили продуктові набори по домівках лежачим особам з інвалідністю, які не мають змоги самостійно ходити ( а їх було 40 ). Звичайно було важко, бо стаціонарні телефони люди повиключали, мобільних не мають, а підніматися на 4-5 поверх було дуже важко, бо набори були теж важкі (7 – 8 кг.). Тож Моршинське міське товариство виносить щиру подяку тим людям, хто зумів подбати за нужденних людей. Нехай Господь Бог дасть їм здоровя за їхню благородню місію !
    Щасливого та радісного Нового року та Різдва Христового !
В.О. голови ММТІ
 Юрій Сирмай
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123